Prípravár stavieb, stavebno-technický špecialista pre poľnohospodársku skupinu

SANAGRO a.s.

Miesto práce
Piešťanská 3, Trnava
Termín nástupu
jún - júl
1 800 EUR/mesiacVýška ponúkanej mzdy je zverejnená od a bude predmetom vzájomnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zostavovanie cenových kalkulácií zverených projektov;
  • Kontrola a pripomienkovanie technickej dokumentácie, kontrola výkazov-výmer a rozpočtov;
  • Príprava podkladov pre výberové konania a pre uzatváranie zmlúv;
  • Vyhodnocovanie ponúk po ekonomickej, obsahovej a technickej stránke;
  • Účasť na obchodných stretnutiach, spolupráca a rokovania s investormi, projektantmi a ostatnými dotknutými subjektami zverených projektov, zabezpečovanie úloh z toho vyplývajúcich;
  • Koordinácia a preberanie práce, dodávok, výkazov a služieb dodávateľov na zverených projektoch;
  • Sledovanie stavu zverených projektov, kontrola a zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu, uložených termínov, plánovaných nákladov a iných stanovených ukazovateľov na zverených projektoch;
  • Kontrola a odsúhlasovanie správnosti fakturácie podľa ZoD;
  • Účasť na KD stavieb;
  • Zabezpečenie a kompletizácia podkladov k preberaciemu konaniu, kolaudácii stavieb a schvaľovaniu prevádzok.

  • Získate zázemie v stabilnej rastúcej spoločnosti, ktorá sa venuje poľnohospodárstvu;
  • Budete mať možnosť sebarealizácie a rozvoja svojich zručností a schopností;
  • Môžete si kúpiť vlastnú poľnohospodársku produkciu za zamestnanecké ceny;
  • Získate ročnú odmenu podľa výsledkov a odmenu za odpracované roky;
  • Môžete získať odmenu v rámci programu ,,Nájdi svojho kolegu";
  • Umožníme vám občas pracovať z domu a zlepšiť si tak svoju pracovnú rovnováhu;
  • Ponúkame firemné teambuildingy, vzdelávanie a príležitosti na networking;
  • Získate prístup k moderným technológiám a nástrojom, ktoré vám pomôžu pri vašej práci;
  • Budete súčasťou tímu odborníkov, ktorí sa venujú zaujímavej a dôležitej oblasti poľnohospodárstva;
  • Flexibilný pracovný čas a možnosť prispôsobiť si ho svojim potrebám.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí, budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

  • Typ vzdelania: stavebné
  • Hard skills: analytické, logické a technické myslenie; pochopenie stavebných výkresov; technická argumentácia
  • Soft skills: spoľahlivosť; zodpovednosť; precíznosť; flexibilita; lojálnosť; výborné organizačné a vyjednávacie schopnosti; komunikatívnosť
  • Skúsenosti: skúsenosti na podobnej pozícii - výhodou; skúsenosti v oblasti pozemných stavieb – výhodou

Skupina SANAGRO pôsobí v oblasti poľnohospodárstva v rámci Trnavského a Žilinského kraja. Venujeme sa rastlinnej a živočíšnej výrobe. Cieľom je robiť udržateľné poľnohospodárstvo s ohľadom na životné prostredie ľudí, zvierat, pôdy, okolia.
Viac informácií nájdete na stránke: www.sanagro.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Nádašská Lančaričová
Tel.: +421902655256
E-mail: poslať životopis
ID: 4803808  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac