Vodič

SANAGRO a.s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
740 EUR/mesiac- základná mzda je uvedená od - samozrejme bez príplatkov a výkonnostných odmien - výšku základnej mzdy je možné meniť na základe kvalifikačných predpokladov uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz poľnokomodít do výkupov, skladov a ich zvoz z polí.

- práca v stabilnej spoločnosti
- ,,FIT" odmeny,
- odmeny pri pracovných jubileách,
- ročné odmeny,
- odmena ,,nájdi svojho kolegu"
- zvýhodnený nákup výrobkov vlastnej produkcie

Uchádzač bude zamestnancom spoločnosti SANAGRO Senica s.r.o., ktorá je členom skupiny SANAGRO.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E, T

Počet rokov praxe

2

Ochota učiť sa nové veci, chuť pracovať.

Skupina SANAGRO pôsobí v oblasti poľnohospodárstva v rámci Trnavského a Žilinského kraja. Venujeme sa rastlinnej a živočíšnej výrobe. Cieľom je robiť udržateľné poľnohospodárstvo s ohľadom na životné prostredie ľudí, zvierat, pôdy, okolia.
Viac informácií nájdete na stránke: www.sanagro.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4159055  Dátum zverejnenia: 9.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac