Agronóm

SANAGRO a.s.

Miesto práce
Turčianske Teplice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacZákladná mzda bude posudzovaná od skúseností uchádzača, prémie, odmeny od dosiahnutia výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovanie, riadenie a organizovanie práce a zamestnancov na úseku výroby.
• Určovanie a zabezpečovanie technologických postupov pri príprave pôdy, pestovaní, ošetrovaní, ochrane a zbere poľnohospodárskych plodín.
• Zabezpečenie správneho uskladnenia a ošetrenia skladovej produkcie výroby.
• Tvorba osevných plánov v zmysle efektívneho striedania jednotlivých plodín.
• Zabezpečenie súladu prevádzok a činností zamestnávateľa s evidenciou v informačnom systéme ISAT.
• Zodpovednosť za dodržiavanie agrotechnických termínov, za kvalitné vykonávanie prác vo výrobe pri efektívnom využívaní mechanizácie.

o práca v silnej stabilnej spoločnosti
o priestor na osobný a profesijný rozvoj
o kariérny rast
o príležitosť skúšať a učiť sa nové postupy
o notebook, mobilný telefón
o firemné auto aj na súkromné účely
o firemné benefity

Hľadáme ambiciózneho, inovatívneho agronóma so vzťahom k pôde a k lokalite Turca, manažérsky a komunikatívne skúseného.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2021 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Riadenie ľudí a rastlinná výroba - poľnohospodárstvo.
7

Manažérske, organizačné a komunikačné zručnosti, analytické a strategické myslenie, cieľavedomosť, samostatnosť a proaktívny prístup, tímový hráč.

Skupina SANAGRO pôsobí v oblasti poľnohospodárstva v rámci Trnavského a Žilinského kraja. Venujeme sa rastlinnej a živočíšnej výrobe. Cieľom je robiť udržateľné poľnohospodárstvo s ohľadom na životné prostredie ľudí, zvierat, pôdy, okolia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Dvořákovo nábrežie 8
811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
ID: 4011505  Dátum zverejnenia: 14.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac