Operátor výroby v sklade - výskumná a výrobná spoločnosť (lieky a skúšané lieky)

SanaClis s.r.o.

Miesto práce
Mlynské luhy 29, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu do nášho tímu v prostredí výskumnej a výrobnej spoločnosti, ktorý má znalosti a praktické skúsenosti s etiketovaním tovaru, rozumie výrobným záznamom, je zodpovedný a pracovitý, má chuť ďalej sa vzdelávať a pracovať na sebe.

Náplň práce:
- Etiketovanie tovaru, tvorba výrobných záznamov.
- Práca s informačným systémom prostredníctvom skenerov a skladovým programom.
- Práca so špeciálnymi transportnými sytémami pre prepravu skúšaných liekov a skúšaných produktov pre klinické skúšanie (teplotné režimy, -70C, -20C, 2-8C, 15-25C).
- Manipulácia s liekmi a kitmi určenými pre klinické skúšanie v teplotne kontrolovanom prostredí v súlade s platnými internými a externými predpismi.
- Udržiavanie poriadku v sklade a v ďaľších zverených priestoroch podľa SVP a SDP.
- Plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného v rámci dohodnutého druhu práce.

- Priateľská atmosféra v medzinárodnej spoločnosti v rodinnom vlastníctve.

- Získavanie nových kompetencií a zručností.

- Narodeninové voľno v rozsahu 1 dňa (platené).

- MultiSport karta – príspevok zamestnávateľa.

 - Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výhodou je vzdelanie v odbore farmaceutický laborant

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Základná kvalifikácia/vzdelanie: minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou; výhodou je vzdelanie v odbore farmaceutický laborant.
Užívateľské znalosti práce s PC.
Schopnosť spolupracovať v tíme, odolnosť voči stresu, dôslednosť.
Ukrajinský príp. ruský jazyk výhodou (nutnosť ovládania slovenského jazyka na úrovni C2).
Schopnosť zdvíhať bremená do 15 kg.
Schopnosť pracovať v chladnom prostredí na dennej báze (poskytnutie ochranných pracovných pomôcok je samozrejmosťou).

Našim zákazníkom poskytujeme celosvetové a komplexné riešenia pre klinické štúdie počas ich celého životného cyklu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ľubica Šípová
Tel.: +421917098314
E-mail: poslať životopis
ID: 4831664  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac