Можливість для людей з України

Obsluha poľnohospodárskych strojov (Traktorista)

SAN Trading s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Apríl 2024, prípadne dohodou
1 500 - 1 800 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda 1 500 EUR (brutto) + motivačné variabilné odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poslaním pracovnej pozície je poskytovanie kvalitných poľnohospodárskych služieb pre zákazníkov spoločnosti SAN Trading s.r.o. vrámci Slovenska.

Náplň práce:

- Riadenie a obsluha traktorom ťahaných alebo samochodných špeciálnych účelových poľnohospodárskych strojov a zariadení určených na prípravu pôdy, siatie, hnojenie, chemickú ochranu, kosenie a zber plodín a iné činnosti spojené s poľnohospodárskou výrobou.
- Pripravovanie a rozmiestňovanie zariadení na prevádzku.
- Nastavovanie závesného náradia - úprava rýchlosti, výšky a hĺbky nástrojov, strojov a zariadení.
- Kontrolovanie technického stavu zverených motorových vozidiel, strojov a zariadení.
- Priebežný a pravidelný servis a údržba vozidiel a vykonávanie drobných opráv.

Zamestnávateľ sídli na strednom Slovensku v obci Polomka. Práca si však vyžaduje cestovanie po Slovensku podľa požiadaviek klienta. Ubytovanie a strava sú zamestnávateľom zabezpečené.

- Práca v príjemnom kolektíve na najmodernejšej poľnohospodárskej technike John Deere a JCB
- Motivačné a férové odmeňovanie
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- Tablet s mobilnými dátami
- Strava nad rámec zákona
- Kvalitné pracovné oblečenie a obuv
- Voľné lístky na športové podujatia
- Teambuildingové aktivity

Ďakujeme všetkým prihláseným uchádzačom o prácu v našej spoločosti. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, T

Počet rokov praxe

2

- Zodpovednosť a samostatnosť
- Systematickosť v práci
- Schopnosť riešiť problémy
- Iniciatívnosť
- Pozitívny vzťah k poľnohospodárskej technike

Spoločnosť SAN Trading s.r.o. je stabilným partnerom pre poľnohospodárske podniky, ktorým poskytujeme špičkové poľnohospodárske služby po celom Slovensku.

Náš tím tvoria mladí energickí ľudia, ktorý svoju lásku k prírode pretavujú do svojej práce na modernej poľnohospodárskej technike.

V našej firme veríme, že len motivovaný a spokojný zamestnanec podáva najlepšie výkony, preto pre našich zamestnancov vytvárame motivačné pracovné prostredie, poskytujeme férové odmeňovanie a odmeny podľa ich prínosu k úspechu firmy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4503639  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac