Reagujte bez životopisu

Stavebný technik

SAN-DIL, s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacPríplatky za víkendy sa sviatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného stavebného technika, ktorý sa bude spolupodieľať na formovaní expandujúcej stavebnej spoločnosti SAN - DIL, s.r.o.

Úlohy stavebného technika:
■ Organizácia stavebnej výroby
■ Koordinácia dodávateľov, stavebných a montážnych prác
■ Príprava a kontrola technických podkladov
■ Príprava rozpočtov
■ Príprava a kontrola podkladov k fakturácii
■ Preberanie a odovzdávanie stavby a jej častí
■ Dodržiavanie harmonogramu a podmienok zmluvy
■ Zodpovednosť za vykonanú prácu
■ Plán prác
■ Správa a organizácia projektov

■ Zamestnanec ma k dispozícii vlastný automobil, pričom má preplácané náklady na PHM
■ Pestrá práca v priateľskom a ochotnom tíme
■ Možnosť pracovať na zaujímavých projektoch (rýchlostné cesty, diaľnice, mosty)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Autodesk AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebný technik, Stavbyvedúci, Rozpočtár

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kvalifikácia:
■ Odborné skúsenosti v oblasti riadenia stavby / koordinácie stavieb
■ Vysokoškolské/stredoškolské vzdelanie v odbore stavebníctvo
■ Rozhodovacie schopnosti
■ Odolnosť voči stresu a asertivita
■ Počítačové zručnosti na vysokej úrovni

Sme moderná stavebná spoločnosť pôsobiaca na tuzemskom trhu, ktorá sa zaoberá prevažne realizáciou monolitických konštrukcií pozemných, inžinierskych, prevažne diaľničných, cestných a vodohospodárskych stavieb a zároveň aj výstavbou menších halových objektov formou „na kľúč”. Ponúkame komplexný balík služieb v oblasti realizácie projektov pod vedením našich odborných technikov priamo na stavbe, technickej podpory v čase prípravy.

Okrem štandardných postupov ponúkame aj moderné technológie realizácie povrchových úprav ako je strojné hladenie povrchov s maximálnou presnosťou, a špeciálne povrchové úpravy na báze PU, PVC, epoxidov a štandardných izolácií, ako výhodu záručnej garancie celého súvrstvia.

Viac info na :
■ Web: https://san-dil.sk/
■ IG: https://www.instagram.com/sandil_s.r.o/
■ FB: https://www.facebook.com/San-Dil-110832381271185
ID: 4188403  Dátum zverejnenia: 22.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac