Obchodný zástupca- špecialista na finančné plánovanie

Samuel Hronec

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-práca s informáciami z finančného trhu a následne spracovanie,
- zisťovanie a zaznamenanie klientskych požiadaviek,
- audit existujúcich zmlúv,
- poskytovanie poradenstva zákazníkom,
- prezentovanie a príprava finančných plánov,
- príprava, administratíva a podpisovanie zmlúv so zákazníkmi a obchodnými partnermi,
- tvorba marketingu a reklamy,
- organizovanie si svojho času pomocou diára, telefonické dohadovanie si termínov,
- organizovanie a účasť na poradách, školeniach.

- možnosť kariérneho rastu,
- benefity vo forme pracovných dovoleniek, telefónov, tabletov,...
- nadštandardné ohodnotenie,
- práca na mandátnu zmluvu,
- bezplatné a profesionálne zaškolenie do fungovania obchodného modelu,
- motivačné odmeny a bonusy podľa dosiahnutých výsledkov,
- flexibilný pracovný čas,
- možnosť práce home-office,
- pracovné prostredie orientované na osobnostný rozvoj a vybudovanie si úspešnej kariéry.

Výberové konania sa uskutočnia v 3. kolách. Konania sa konajú Online prostredníctvom aplikácie Zoom. Samozrejme v prípade záujmu vieme uskutočniť aj osobne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Zoom: Video Conferencing - Úplný začiatočník
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
E-mail - Základy

Podmienkou je bezúhonnosť, spôsobilosť na právne úkony, komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, korektnosť a otvorenosť, dochvíľnosť, cieľavedomosť a vytrvalosť. Odborná prax v oblasti financií nie je vôbec nutná, školenia a zapracovanie je súčasťou prvých krokov po začiatku spolupráce. Po nadviazaní spolupráce Vám bude pridelení osobný mentor, ktorý Vás prevedie celým systémom práce, zaškolením a potrebnými informáciami na začiatok kontaktu s klientom.

Charakteristika spoločnosti:

- Licencovaný partner je spoločnosť OVB Slovensko a.s., Tento partner poskytuje licenciu, ktorá umožňuje prácu na finančnom trhu. Spoločnosť OVB Holding AG, je spoločnosťou, ktorá sa venuje finančnému sprostredkovaniu v Európe už vyše 50 rokov. Na Slovensko sa táto spoločnosť dostala v roku 1993 a tak vznikla dcérska spoločnosť pre holding a to konkrétne OVB Slovensko a.s.
ID: 4511469  Dátum zverejnenia: 1.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac