Hľadáme študenta/-ku na pozíciu Recepčný / Recepčná

SAMTREID, s.r.o.

Miesto práce
Hlavné námestie 95/49, Kežmarok
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
10.11.2022
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s rezervačným systémom HORES (prijímanie, spracovanie a kontrolovanie rezervácií a cien)
- poskytovanie informácií hosťom o službách hotela i atrakciách v okolí
- administratívne práce
- zodpovednosť za privítanie, ubytovanie, zúčtovanie hosti komunikáciu a poskytovanie informácii
- práca s registračnou pokladňou, platobným terminálom
- aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami
- zabezpečovanie špeciálnych požiadaviek hostí hotela

- pobyty v spriatelených hoteloch
- možnosť využitia wellness centra a bowlingových dráh

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám svoj životopis, prípadne i motivačný list.
Fotografia vítaná.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- chuť učiť sa
- komunikatívnosť
- aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka, a ďalšieho svetového jazyka výhodou
- zodpovednosť a orientáciu na zákazníka
- profesionálny prístup k práci
- znalosť práce s PC

Bistro Čaradice je súčasťou spoločnosti ktorá vlastní Historický Boutique Hotel Hviezdoslav**** v Kežmarku. Je to rodinný hotel priamo v srdci mestskej pamiatkovej rezervácie v Kežmarku v podhorí Vysokých Tatier obklopený krásnou prírodou a vzácnymi historickými pamiatkami, ktoré mu dodávajú čarovný kolorit. Našu klientelu tvoria domáci, ale vo veľkej miere aj zahraniční hostia, firemná klientela nadnárodných spoločností, ktoré sú priamo v našom meste alebo v okolí. Hotel je vyhľadávaný aj rodinami s deťmi alebo s domácimi miláčikmi vo vyhradených izbách. Hotel má kapacitu 38 elegantných izieb v historizujúcom štýle v členení na apartmány ,De Luxe izby a máme aj 8 izieb štandard. V hoteli je malé, ale útulné wellness centrum, dvojdráhový bowling, konferenčná sála pre 100 osôb, reštaurácia, literárna kaviareň, elegantný Cigár a koňak bar, lobby bar a 2 historické salóny. V letnom období je hosťom k dispozícii krásna kvetinová terasa v átriu hotela a hotel má aj vlastné parkovisko. Pre malých návštevníkov je k dispozícii detský svet. Hotel je nositeľom viacerých medzinárodných ocenení v oblasti hotelierstva, gastronómie a kultúry. Pýchou hotela aj vynikajúca reštaurácia i ústretový , priateľský a kvalifikovaný personál. Veľký dôraz kladieme na kvalitu, odbornosť, profesionálne vystupovanie , slušnosť a individuálny prístup k hosťom.
Ak máte radi ľudí, radi plánujete a organizujete, ste proklientsky orientovaný/á, kreatívny/a a máte chuť pracovať v tíme mladých ľudí i zručnosť viesť kolegov a kolegyne, máte obchodného ducha, ste flexibilný/á, máte príjemné spoločenské vystupovanie a preferujete kvalitnú a zodpovednú prácu je to príležitosť prísť sa nám predstaviť a presvedčiť nás a my Vám radi zveríme našich hostí i kolegov a privítame v našom tíme.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2216017  Dátum zverejnenia: 1.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac