Recepčná / Recepčný 4* hotela pod Tatrami na TPP

SAMTREID, s.r.o.

Miesto práce
Hlavné námestie 95/49, Kežmarok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s rezervačným systémom HORES (prijímanie, spracovanie a kontrolovanie rezervácií a cien)
- poskytovanie informácií hosťom o službách hotela i atrakciách v okolí
- administratívne práce
- zodpovednosť za privítanie, ubytovanie, zúčtovanie hosti komunikáciu a poskytovanie informácii
- práca s registračnou pokladňou, platobným terminálom
- aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami
- zabezpečovanie špeciálnych požiadaviek hostí hotela

- pobyty v spriatelených hoteloch
- možnosť využitia wellness centra a bowlingových dráh

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám svoj životopis, prípadne i motivačný list.
Fotografia vítaná.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.6.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- chuť učiť sa
- komunikatívnosť
- aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka, a ďalšieho svetového jazyka výhodou
- zodpovednosť a orientáciu na zákazníka
- profesionálny prístup k práci
- znalosť práce s PC

Spoločnosť prevádzkuje ubytovacie zariadenie - 4* boutique hotel v Kežmarku.
Hotel získal ocenenia Historic Hotel HOST OF THE YEAR 2017 a World Luxury Boutique Hotel /country winner/ 2016.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Hlavné námestie 95/49
06001 Kežmarok
ID: 2216017   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   500