Rozširujeme tím a hľadáme čašníka/čašníčku (s možnosťou ubytovania)

SAMTREID, s.r.o.

Miesto práce
HOTEL HVIEZDOSLAV, Hlavné námestie, Kežmarok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak je pre teba zákazník na prvom mieste a tvojou ambíciou je premeniť mu pobyt v hoteli na zážitok, pridaj sa do nášho tímu.

pohodový mladý kolektív
atraktívne pracovné prostredie
zázemie stabilnej spoločnosti
získanie nových skúseností od tých naj
kurzy na rozšírenie znalostí a zručností
zaujímavý plat nad regionálne pomery

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, Hoteliérstvo, Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme spoľahlivých kolegov s profesionálnym vystupovaním, úsmevom na tvári a radosťou zo skvele odvedenej práce.

Hľadáme tímových hráčov, ktorí neradi stoja na mieste a budú s nami ťahať za jeden povraz.

Hľadáme ľudí tvorivých, s fantáziou, čo vedia počúvať, ale aj byť samostatní.

Spoločnosť prevádzkuje ubytovacie zariadenie - 4* boutique hotel v Kežmarku.
Hotel získal ocenenia Historic Hotel HOST OF THE YEAR 2017 a World Luxury Boutique Hotel /country winner/ 2017.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Hlavné námestie 95/49
06001 Kežmarok
ID: 1759300   Dátum zverejnenia: 2.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600