Archivár

Samsung SDS Global SCL Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
by agreement
750 EUR/mesiacZákladná mzda je len orientačná a závisí od skúseností uchádzača. Okrem mesačnej mzdy je atraktívny systém bonusov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zakladanie dokladov v internom archíve a externej archívnej spoločnosti
- vypracovávanie interných archívnych smerníc
- triedenie a evidovanie písomností podľa registratúrneho poriadku a plánu
- vyraďovanie neaktuálnych záznamov v zmysle legislatívnych nariadení
- zodpovedanie za dokumentáciu v registratúrnom stredisku v zmysle platnej legislatívy a interných noriem
-administratívne práce

- atraktívny balík benefitov
- príspevok na cestovné do práce
- výkonnostný bonus na báze polročného hodnotenia
- spoločné akcie
- príjemné, neformálne pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Oslovení budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické (účtovníctvo)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

stredoškolské vzdelanie s maturitou
ochota a zmysel pre poriadok
AJ komunikatívne

Samsung SDS Global SCL Slovakia s.r.o. is a subsidiary of Samsung group provides IT and logistics services in Slovakia. The company is entering partnerships with over 300 logistics service providers that have over 110,000 shipping routes worldwide.
Samsung SDS provides consulting across all areas, from SCM planning to logistics execution, and Cello-based logistics process innovation.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3923180  Dátum zverejnenia: 14.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac