Účtovník/Účtovníčka

Samsung SDS Global SCL Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
by agreement
1 000 EUR/mesiacZákladná mzda je len orientačná a závisí od skúseností uchádzača. Okrem mesačnej mzdy je atraktívny systém bonusov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- processing tax and accounting documentation and evidence,
- tax documents controlling and processing
- VAT declaration preparing
- internal, external reports preparing on base of needs
- Regular Systems data interface/transfer checking
- Support Finance manager and external/internal audit with relating data information

- atraktívny balík benefitov
- príspevok na cestovné do práce
- výkonnostný bonus na báze polročného hodnotenia
- spoločné akcie
- príjemné, neformálne pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Oslovení budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické (účtovníctvo)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Active, open-minded, communicative, cooperative personality
- Responsibility and accuracy at work
- Ability to work in deadline-oriented environment and on multiple tasks at same time
- IT skills: knowledge of MS Office and SAP experience is an advantage
Experience in book-keeping is an advantage

Samsung SDS Global SCL Slovakia s.r.o. is a subsidiary of Samsung group provides IT and logistics services in Slovakia. The company is entering partnerships with over 300 logistics service providers that have over 110,000 shipping routes worldwide.
Samsung SDS provides consulting across all areas, from SCM planning to logistics execution, and Cello-based logistics process innovation.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3861120  Dátum zverejnenia: 23.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac