Process Innovation Coordinator

Samsung SDS Global SCL Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
01.08.2020
900 EUR/mesiacmzda bude spresnená podľa skúseností + príspevok na cestovné a bohatý bonusový systém spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Coordinate all cross-functional activities connected to continuous improvements and innovation in freight logistics.
- Lead and direct different programs and projects of varied sizes and types.
- Design, research, analyse, develop and suggest new concepts in logistics.
- Responsible for maintaining TMS.

- veľmi zaujímavá a dynamická práca
- dobré pracovné prostredie a priateľská atmosféra na pracovisku
- 13. a 14. plat
- príspevok na dopravu
- viacero benefitov, ktoré budú spresnené na pohovore

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, neváhajte poslať životopis v anglickom a slovenskom jazyku. Zaslaním životopisu dáte súhlas na spracovanie osobných údajov v zmysle Zákona 18/2018 o ochrane osobných údajov. Oslovíme iba uchádzačov spĺňajúcich zadané kritériá.
Upresnenie miesta výkonu práce - logistické centrum v Gáni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Experience: Logistics preferred
- Language: Advanced English knowledge (both written and verbal),
- IT skills: Advanced knowledge of MS Office (Word/Excel/PowerPoint/Outlook)
- Team work and goal oriented personality, ability to work in deadline-oriented environment and on multiple tasks at same time,
- Good analytical skills and logical thinking

Samsung SDS Global SCL Slovakia s.r.o. is a subsidiary of Samsung group provides IT and logistics services in Slovakia. The company is entering partnerships with over 300 logistics service providers that have over 110,000 shipping routes worldwide.
Samsung SDS provides consulting across all areas, from SCM planning to logistics execution, and Cello-based logistics process innovation.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3208701  Dátum zverejnenia: 1.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac