Junior Právnik

SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Galanta
1 200 - 1 540 EUR/mesiac1 200 - 1 540 EUR/mesiac Základný plat je 1 200 EUR/mesiac + výkonnostný bonus - 80€ (brutto) + príspevok na dopravu na základe vzdialenosti - max. 160€ (brutto) + 13. a 14. plat až do výšky 140% základnej mzdy. Priemerný plat na pozícii je 1 540 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečovanie platnej legislatívy v oblasti ľudských zdrojov;
  • tvorba a aktualizácia pracovno-právnej dokumentácie v zmysle platnej legislatívy;
  • poskytovanie nepretržitého poradenstva manažmentu a všetkým zamestnancom v oblasti ĽZ;
  • riešenie zamestnaneckých vzťahov;
  • príprava právnych dokumentov pre SESK;
  • administratíva - oznamy, prezentácie;
  • sledovanie právnych predpisov;
  • reporting HQ;
  • manažovanie interných systémov;
  • ochrana osobných údajov,

  • 13. a 14. plat
  • príspevok na dopravu
  • bohatý benefitný program
  • obedy zdarma

    Vaše životopisy spolu s motivačným listom v slovenskom aj anglickom jazyku očakávame na horeuvedenej adrese, príp. na e-mail.
    Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak dokážeme odpovedať iba vybraným záujemcom. Ostatné životopisy budú vedené v evidencii uchádzačov o zamestnanie.

    Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. sa zaväzuje, že nebude v predzmluvných vzťahoch, počas zmluvného vzťahu a ani po jeho skončení, nabádať a ani požadovať od druhej zmluvnej strany (uchádzača o zamestnanie) sprístupnenie/zverenie informácií, ktoré sú súčasťou obchodného tajomstva súčasného/predchádzajúceho zamestnávateľa zmluvnej strany. Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. Vás zároveň vyzýva, aby ste sa vo vzťahu k nej zdržali akéhokoľvek odhaľovania informácií, ktoré sú súčasťou obchodného tajomstva súčasného/predchádzajúceho zamestnávateľa.

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské II. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    PrávoPrávp

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

    Prax na pozícii/v oblasti

    1-2 roky

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    • anglický jazyk (aktívna znalosť),
    • zmysel pre tímovú prácu
    • komunikatívnosť,
    • flexibilita,
    • ochota učiť sa nové veci.

    Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2002. Činnosť spoločnosti je zameraná na výrobu SMART, UHD a LED televízorov, LFD monitorov.
    SAMSUNG v Galante sa výškou svojich tržieb radí k trom najväčším nefinančným podnikom Slovenska. Každoročný nárast tržieb a objemu výroby zaradil SAMSUNG medzi kľúčových hráčov hospodárskeho vývoja na Slovensku. V priebehu niekoľkých rokov sa galantský výrobný závod stal najväčším výrobným závodom spoločnosti SAMSUNG v rámci Európy. Od spustenia výroby v roku 2002, SAMSUNG v Galante vyrobil viac ako šesťdesiat miliónov výrobkov.

    Počet zamestnancov

    1000 a viac zamestnancov