Autorizovaný bezpečnostný technik

SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 1 990 EUR/mesiac1500 - 1990 EUR + výkonnostný bonus - 80€ (brutto) + príspevok na dopravu na základe vzdialenosti - max. 160€ (brutto) + 13. a 14. plat až do výšky 140% základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za bezpečnosť a ochranu zdravia pracovníkov
  • Zabezpečovanie školení v danej oblasti pre pracovníkov
  • Vytváranie a revízia procesov týkajúcich sa EHS (Environment, Health and Safety)
  • Vykonávanie auditov EHS
  • Vyšetrovanie, evidencia a registrácia pracovných úrazov

  • 13. a 14. plat
  • príspevok na dopravu
  • bohatý benefitný program
  • obedy zdarma
  • bonus za osvedčenie BT, ABT aj TPO

    Vaše životopisy v slovenskom a anglickom jazyku očakávame na uvedenej adrese, príp. na e-mail. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak dokážeme odpovedať iba vybraným záujemcom. Ostatné životopisy budú vedené v evidencii uchádzačov o zamestnanie.
    Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. sa zaväzuje, že nebude v predzmluvných vzťahoch, počas zmluvného vzťahu a ani po jeho skončení, nabádať a ani požadovať od druhej zmluvnej strany (uchádzača o zamestnanie) sprístupnenie/zverenie informácií, ktoré sú súčasťou obchodného tajomstva súčasného/predchádzajúceho zamestnávateľa zmluvnej strany. Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. Vás zároveň vyzýva, aby ste sa vo vzťahu k nej zdržali akéhokoľvek odhaľovania informácií, ktoré sú súčasťou obchodného tajomstva súčasného/predchádzajúceho zamestnávateľa.

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

    Ostatné znalosti

    Microsoft Excel - Mierne pokročilý
    Microsoft Word - Mierne pokročilý

    • platné osvedčenie bezpečnostný technik alebo autorizovaný bezpečnostný technik
    • platné osvedčenie technika PO (nie je podmienkou)

    Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2002. Činnosť spoločnosti je zameraná na výrobu SMART, UHD a LED televízorov, LFD monitorov.
    SAMSUNG v Galante sa výškou svojich tržieb radí k trom najväčším nefinančným podnikom Slovenska. Každoročný nárast tržieb a objemu výroby zaradil SAMSUNG medzi kľúčových hráčov hospodárskeho vývoja na Slovensku. V priebehu niekoľkých rokov sa galantský výrobný závod stal najväčším výrobným závodom spoločnosti SAMSUNG v rámci Európy. Od spustenia výroby v roku 2002, SAMSUNG v Galante vyrobil viac ako šesťdesiat miliónov výrobkov.

    Počet zamestnancov

    1000 a viac zamestnancov