Pracovník výstupnej kvality - OQC Inšpektor

SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ASAP
700 - 900 EUR/mesiacPriemerný mesačný zárobok - 1210 € (brutto). Skladá sa z výkonnostného bonusu - 80€ (brutto) + príspevok na dopravu na základe vzdialenosti - max. 160€ (brutto) + 13. a 14. plat až do výšky 140% základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie výstupnej kontroly hotových výrobkov

- zaznamenanie výsledkov do interných databáz SAMSUNG

- schvaľovanie alebo zamietnutie hotových výrobkov podľa výsledkov testov

- kontrola zaistenia kvality

- kontrola balenia a paletovania

- kontrola uskladnení, manipulácia a nakládky hotových výrobkov

- kontrola balenia, príprava setov na kontrolu, vybaľovanie, zabaľovanie

- hodnotenie, potvrdenie množstva hotových výrobkov

- vykonávanie testov spoľahlivosti

- vykonávanie testov bezpečnosti (kontrola komponentov)

- vykonávanie testov ErP (meranie spotreby energie)

- kontrola SW

- práca na 3 zmeny

- denná kontrola meracích zariadení

  • 13. a 14 plat,
  • doprava zdarma, prípadne príspevok na dopravu
  • zabezpečené ubytovane
  • bohatý benefitný program
  • obedy zdarma

Vaše životopisy očakávame na uvedenej adrese, príp. na e-mail. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak dokážeme odpovedať iba vybraným záujemcom. Ostatné životopisy budú vedené v evidencii uchádzačov o zamestnanie.
Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. sa zaväzuje, že nebude v predzmluvných vzťahoch, počas zmluvného vzťahu a ani po jeho skončení, nabádať a ani požadovať od druhej zmluvnej strany (uchádzača o zamestnanie) sprístupnenie/zverenie informácií, ktoré sú súčasťou obchodného tajomstva súčasného/predchádzajúceho zamestnávateľa zmluvnej strany. Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. Vás zároveň vyzýva, aby ste sa vo vzťahu k nej zdržali akéhokoľvek odhaľovania informácií, ktoré sú súčasťou obchodného tajomstva súčasného/predchádzajúceho zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca na 3 zmeny;
- flexibilita;
- ochota učiť sa nové veci.

Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2002. Činnosť spoločnosti je zameraná na výrobu SMART, UHD a LED televízorov, LFD monitorov.
SAMSUNG v Galante sa výškou svojich tržieb radí k trom najväčším nefinančným podnikom Slovenska. Každoročný nárast tržieb a objemu výroby zaradil SAMSUNG medzi kľúčových hráčov hospodárskeho vývoja na Slovensku. V priebehu niekoľkých rokov sa galantský výrobný závod stal najväčším výrobným závodom spoločnosti SAMSUNG v rámci Európy. Od spustenia výroby v roku 2002, SAMSUNG v Galante vyrobil viac ako šesťdesiat miliónov výrobkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov