Pracovník IT oddelenia - Technik

SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ASAP
Základná mzda (brutto) - minimálne 1.400,- EUR-závisí od Vašich skúseností a vedomostí + výkonnostný bonus (brutto) - 70,- Eur + príspevok na dopravu na základe vzdialenosti-max. 120,- EUR brutto + 13. a 14. plat až do výšky 140% základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o počítače, počítačové siete a servery;
- podpora užívateľov;
- príprava a inštalácia počítačov;
- zabezpečenie ochrany dát;
- oprava H/W a problémov s Windows;
- inštalácia a správa zariadení LAN; AP, konfigurácia routerov

- 13. a 14. plat
- príspevok na dopravu
- zabezpečené ubytovanie
- bohatý benefitný program (napr. wellness pre zamestnancov)
- obedy zdarma

Vaše životopisy spolu s motivačným listom v slovenskom aj anglickom jazyku očakávame na horeuvedenej adrese, príp. na e-mail.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak dokážeme odpovedať iba vybraným záujemcom. Ostatné životopisy budú vedené v evidencii uchádzačov o zamestnanie.
Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. sa zaväzuje, že nebude v predzmluvných vzťahoch, počas zmluvného vzťahu a ani po jeho skončení, nabádať a ani požadovať od druhej zmluvnej strany (uchádzača o zamestnanie) sprístupnenie/zverenie informácií, ktoré sú súčasťou obchodného tajomstva súčasného/predchádzajúceho zamestnávateľa zmluvnej strany. Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. Vás zároveň vyzýva, aby ste sa vo vzťahu k nej zdržali akéhokoľvek odhaľovania informácií, ktoré sú súčasťou obchodného tajomstva súčasného/predchádzajúceho zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- ukončená SŠ alebo VŠ príslušného smeru;
- znalosť anglického jazyka;
- flexibilita.

Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2002. Činnosť spoločnosti je zameraná na výrobu SMART, UHD a LED televízorov, LFD monitorov.
SAMSUNG v Galante sa výškou svojich tržieb radí k trom najväčším nefinančným podnikom Slovenska. Každoročný nárast tržieb a objemu výroby zaradil SAMSUNG medzi kľúčových hráčov hospodárskeho vývoja na Slovensku. V priebehu niekoľkých rokov sa galantský výrobný závod stal najväčším výrobným závodom spoločnosti SAMSUNG v rámci Európy. Od spustenia výroby v roku 2002, SAMSUNG v Galante vyrobil viac ako šesťdesiat miliónov výrobkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3522423  Dátum zverejnenia: 23.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda (brutto) - minimálne 1.400,- EUR-závisí od Vašich skúseností a vedomostí + výkonnostný bonus (brutto) - 70,- Eur + príspevok na dopravu na základe vzdialenosti-max. 120,- EUR brutto + 13. a 14. plat až do výšky 140% základnej mzdy