Manažér finančného oddelenia

SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavova 807, Galanta, okres Galanta
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie tímu zamestnancov;
- príprava a spracovanie mesačných daňových hlásení pre účely DPH vrátane kontrolných a súhrnných výkazov;
- príprava a spracovanie priznania k dani z príjmov PO;
- daň z motorových vozidiel, zrážková daň;
- dohliadanie na správnosť účtovania daní podľa platných právnych predpisov;
- monitorovanie zmien v daňovej legislatíve, príprava opatrení a postupov pre účtovanie transakcií;
- spolupráca na mesačných účtovných závierkach;
- komunikácia s daňovým úradom a daňovými poradcami;
- spoluúčasť na daňových auditoch;
- podieľanie sa na zefektívňovaní interných procesov a účasť na interných projektoch finančného oddelenia.

- 13., 14. plat;
- výkonnostné odmeny;
- firemné motorové vozidlo na súkromné účely;
- firemný mobilný telefón na súkromné účely;
- možnosť ubytovania.

Vaše životopisy spolu s motivačným listom v anglickom jazyku očakávame na horeuvedenej adrese, príp. na e-mail.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak dokážeme odpovedať iba vybraným záujemcom. Ostatné životopisy budú vedené v evidencii uchádzačov o zamestnanie.
Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. sa zaväzuje, že nebude v predzmluvných vzťahoch, počas zmluvného vzťahu a ani po jeho skončení, nabádať a ani požadovať od druhej zmluvnej strany (uchádzača o zamestnanie) sprístupnenie/zverenie informácií, ktoré sú súčasťou obchodného tajomstva súčasného/predchádzajúceho zamestnávateľa zmluvnej strany. Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. Vás zároveň vyzýva, aby ste sa vo vzťahu k nej zdržali akéhokoľvek odhaľovania informácií, ktoré sú súčasťou obchodného tajomstva súčasného/predchádzajúceho zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Pokročilý

- anglický jazyk
- prax min. 10 rokov
- schopnosť viesť tím ľudí
- odolnosť voči stresu
- komunikatívnosť
- flexibilita
- ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2002. Činnosť spoločnosti je zameraná na výrobu SMART, UHD a LED televízorov, LFD monitorov.
SAMSUNG v Galante sa výškou svojich tržieb radí k trom najväčším nefinančným podnikom Slovenska. Každoročný nárast tržieb a objemu výroby zaradil SAMSUNG medzi kľúčových hráčov hospodárskeho vývoja na Slovensku. V priebehu niekoľkých rokov sa galantský výrobný závod stal najväčším výrobným závodom spoločnosti SAMSUNG v rámci Európy. Od spustenia výroby v roku 2002, SAMSUNG v Galante vyrobil viac ako šesťdesiat miliónov výrobkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3292750  Dátum zverejnenia: 23.1.2018