Asistent/ka predaja

SAMSONITE

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného kolegu/skúsenú kolegyňu na hlavný pracovný pomer (TPP):

PRACOVNÁ NÁPLŇ

  • Aktívny predaj v predajni značkových batožín
  • Práca na pokladni a PC
  • Príjem a dopľňanie tovaru
  • Udržiavanie poriadku a úprava predajne

POŽIADAVKY

  • Príjemné vystupovanie
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Anglický jazyk a ďalšie jazyky výhodou

PONÚKAME

  • Fixný plat plus bonusy
  • Flexibilnú pracovnú dobu podľa dohody
  • Zľavy na výrobky
  • Vhodné pre študentov
  • Miesto výkonu práce: AUPARK SHOPPING CENTER

V prípade vášho záujmu nám prosím pošlite váš štrukturovaný životopis v elektronickej verzii.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
ID: 3359432  Dátum zverejnenia: 11.4.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.