Можливість для людей з України
Logo Samoco, s. r. o.

Mechanik - priemyselné sťahovanie

Samoco, s. r. o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1/6/2024
Mzdové podmienky (brutto)
3 500 - 4 000 EUR/mesiac13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako člen skupiny Sarens realizujeme pre našich klientov zaujímavé projekty v oblasti zdvíhacej techniky. Pomocou unikátneho vybavenia vidieť naše diela po celom svete. Časť zákaziek je taktiež v chemickom a petrochemickom priemysle ako aj iných odvetviach.

• Viazačské práce a manipulácia so zaveseným materiálom
• Inštalácia, servis, oprava vybavenia strojov, montážnych a automatizovaných liniek, zdvíhacích a iných zariadení
• Demontáž strojov a rôzneho zariadenia podľa potreby
• Príprava materiálu na sťahovanie, pre bezpečnú manipuláciu a transport
• Vŕtanie, rezanie, obrusovanie a iné aktivity potrebné pre výkon inštalácie, servisovania, opravovania strojov, zariadení a žeriavov
• Práca na veľmi zaujímavých a technicky náročných projektoch po celej EU/svete
• Zámočnícke práce na strojoch a zariadeniach použitím mechanického a elektrického náradia

Stabilná globálna spoločnosť
Príspevok na kurzy angličtiny
Referenčný bonus
Auto aj na súkromné účely
Zaučenie do svetovo unikátnych technológií
Možnosť kariérneho rastu v spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Samoco has been working in the field of industrial assembly and disassembly since the 1970s. We gradually grew from assembling machinery to include maintenance, which in turn led to more large-scale maintenance work (precision assembly and the disassembly of pipelines and equipment), over and above machinery assembly. We very soon became the go-to company whenever any company was faced with issues.
Even though we are a part of the Sarens Group, it soon became clear that we needed to widen our own range of equipment. Today cranes with a capacity of up to 200 tons, forklifts up to 18 tons, elevated platforms reaching up to 30 m and hoisting and shifting systems are all machines that we supply. And add to that over a thousand hoists, hoisting equipment and small equipment as well as our bundle lifters. That means we are able to perform most projects using our own equipment, although for abnormal cranes and SPMTs we use Sarens’ equipment. However, the entire project is still run by Samoco.
Since 2020 we expanded our services to Slovakia where we build our team of professionals.
Samoco - Part of Sarens Group

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Igor Bolibruch
E-mail: poslať životopis
ID: 4195361  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac