Zvárači CO2

Samkos s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zváračov TIG, antikora, čierny materiál. Uchádzači zasielajte CV na : personalne@samkos.sk, budeme kontaktovať všetkých uchádzačov.

ubytovanie zabezpečené / poskytujeme príspevok za nadčasy

Informácie o výberovom konaní

po zaslaní životopisu budeme všetkých uchádzačov informovať

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

strojárstvo

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Vodičský preukaz

B

aspoň čiastočné čítanie technických výkresov

Spoločnosť Samkos s.r.o. je spoločenstvo kooperácií pôsobiace na Európskom trhu.
Naším hlavným poslaním je sprostredkovať a zabezpečiť obsadenie voľného pracovného miesta. Podieľame sa na vytváraní nových pracovných miest, školíme a rekvalifikujeme nových kandidátov.

Ponúkame nielen bohaté skúsenosti, ale hlavne širokú škálu možnosti spolupráce.
Ponúkame Vám:
• Profesionálny prístup založený na obojstrannej dôvere a výhodách
• Dlhoročné znalosti a skúsenosti

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Bodona 4894/74
921 01 Piešťany
ID: 3281884   Dátum zverejnenia: 14.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000