Lakovač, Pomocník do lakovne

Samkos s.r.o.

Samkos s.r.o. Bodona 4894/74 921 01 Piešťany, okres Detva, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200-2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lakovača a pomocníka do lakovne. Jedná sa o prácu s malými i veľkými komponentami. Mokré lakovanie v strojárskej výrobe. Práce na dve zmeny.

- Ubytovanie zabezpečené
- Dochádzkový bonus
- Pravidelné zálohy
- Možnosť nadčasov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť Samkos s.r.o. sa zaoberá sprostredkovaním zákaziek pre Kovovýrobu.
Tímová práca, otvorená komunikácia a vzájomná dôvera je základom pre dosahovanie spoločných cieľov a budovanie trvalých partnerských vzťahov.
Ponúkame nielen bohaté skúsenosti, ale hlavne širokú škálu možnosti spolupráce.
Ponúkame Vám:
• Profesionálny prístup založený na obojstrannej dôvere a výhodách
• Dlhoročné znalosti a skúsenosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

- zodpovednosť za kvalitu vykonanej práce
- samostatnosť
- tímový hráč

Spoločnosť Samkos s.r.o. je spoločenstvo kooperácií pôsobiace na Európskom trhu.
Naším hlavným poslaním je sprostredkovať a zabezpečiť obsadenie voľného pracovného miesta. Podieľame sa na vytváraní nových pracovných miest, školíme a rekvalifikujeme nových kandidátov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3249855  Dátum zverejnenia: 22.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200-2000