Zámočník 800€ - 2000€

Samkos s.r.o.

Trnavský kraj, okres Detva, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800€ - 2000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie / áno aj nie/
- skladanie konštrukcií
- ošetrovanie a údržba používaných nástrojov, náradia
- zodpovednosť za kvalitu vykonanej práce
- dodržiavanie BOZP

- Nástupný bonus: 100€
- Príspevok na ubytovanie až do výšky 210€ každý mesiac
- Dochádzkový bonus
- Príspevok na cestovanie
- Pravidelné zálohy
- Možnosť nadčasov
- Firemné večierky

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis na email: [email protected].
Vaše otázky Vám radi zodpoviem aj osobne, alebo na Skype, Viber a pod.. Prípadne nás kontaktujte na t.č. +421911222777

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť Samkos s.r.o. sa zaoberá sprostredkovaním zákaziek pre Kovovýrobu.
Tímová práca, otvorená komunikácia a vzájomná dôvera je základom pre dosahovanie spoločných cieľov a budovanie trvalých partnerských vzťahov.

Ponúkame nielen bohaté skúsenosti, ale hlavne širokú škálu možnosti spolupráce.
Ponúkame Vám:
• Profesionálny prístup založený na obojstrannej dôvere a výhodách
• Dlhoročné znalosti a skúsenosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- čítanie technických výkresov
- ZM-1 + ZE-1 / zvárač
- ručné opracovávanie strojných súčastí pilovaním, rezaním,
sekaním,
- vyrovnávaním, ohýbaním, brúsením, vŕtaním a
vystruhovaním

Spoločnosť Samkos s.r.o. je spoločenstvo kooperácií pôsobiace na Európskom trhu.
Naším hlavným poslaním je sprostredkovať a zabezpečiť obsadenie voľného pracovného miesta. Podieľame sa na vytváraní nových pracovných miest, školíme a rekvalifikujeme nových kandidátov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3163197  Dátum zverejnenia: 25.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800€ - 2000€