Telemarketing a vnútorný predaj

Samer & Co. Shipping s.r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta 30, Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.01.2021
500 - 1 000 EUR/mesiaczákladná hrubá mzda a bonusový systém budú predstavené počas pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadaná kandidátka/kandidát bude zodpovedná za kontaktovanie potenciálnych alebo existujúcich zákazníkov, aby ich informovala o našich službách; bude odpovedať na otázky o našej spoločnosti; klásť otázky, aby sme pochopili požiadavky zákazníkov a uzavreli obchody.

Hľadáme nadšeného človeka, ktorý by prispel ku navýšeniu predaja našich služieb. Budete zodpovedný/zodpovedná za kontaktovanie potenciálnych alebo existujúcich zákazníkov, aby ste ich informovali o našich službách; budete odpovedať na otázky o našej spoločnosti a udržiavať dobré vzťahy so zákazníkmi.

Efektívny telemarketér musí byť vynikajúcim komunikátorom a musí mať dobré ľudské vlastnosti. Pri poskytovaní služieb cez telefón sa musí cítiť komfortne a to aj pri riešení prípadných sťažností a pochybností.

Cieľom je pomôcť spoločnosti v raste získavaním zákazníkov a rozvojom podnikania.

Hlavné zodpovednosti:

• Kontaktujete potenciálnych alebo existujúcich zákazníkov a informujete ich o našich službách

• Odpovedáte na otázky týkajúce sa služieb alebo spoločnosti

• Pýtate sa, aby ste pochopili požiadavky zákazníkov a uzavreli obchod

• V prípade potreby nasmerujte potenciálnych zákazníkov na zodpovednú osobu

• Zadávate a aktualizujete informácie o zákazníkoch v databáze

• Prijímajte a ďalej posúvate objednávky spôsobom na to určeným

• Riešite možné sťažnosti s cieľom zachovať reputáciu spoločnosti

• Zákazníkom poskytujete maximálny servis aby ste splnili predajnú kvótu a uľahčili budúci predaj

• Uchovávate záznamy o hovoroch a tržbách a zaznamenávate si užitočné informácie

• príjemné pracovné prostredie a pohodlný priestor pre realizáciu v zamestnaní

• motivačný príjem

• vzdelávanie a odbornú prípravu v oblasti povolania a riadenia, ako aj priestor pre ďalší profesionálny rozvoj a pokrok

• manažment, ktorý sa stará o svojich zamestnancov a predovšetkým oceňuje a podporuje čestnosť, prácu a dobré medziľudské vzťahy

Informácie o výberovom konaní

životopis prosím pošlite v anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Schopnosť dozvedieť sa o produktoch a službách, popísať a vysvetliť ich záujemcom

• Vynikajúce komunikačné schopnosti a pochopenie pre zložitosť medziľudských vzťahov

• Rozvážnosť, schopnosť zachovať kľud a zvládnuť odmietnutie

• Veľmi dobré vyjednávacie schopnosti so schopnosťou riešiť problémy a riešiť sťažnosti

• Kandidát/kandidátka musí spolu s písomnou prihláškou na pozíciu priložiť životopis a pokiaľ je to možné doklad o pracovnej skúsenosti (napr. Odporúčací list od predchádzajúcich zamestnávateľov atď.)

• Doklad o ukončenom stredoškolskom vzdelaní

Medzinárodná zasielateľská spoločnosť s viac ako 100 ročnou históriou, s hlavným sídlom v talianskom Trieste, viac informácií nájdete na našej web stránke www.samer.com

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4004904  Dátum zverejnenia: 26.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac