IT Second Level Support Application Administrator - Middle

SAM - SHIPBUILDING AND MACHINERY a. s.

Miesto práce
Vlčie hrdlo, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiac+ odmeny za participácie na interných projektoch IT; výsledné finančné ohodnotenie úspešného kandidáta sa odvíja v závislosti od skúseností a pripravenosti uchádzača na pracovnú pozíciu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Náš tím hľadá nového člena a teraz máš jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou spoločnosti, ktorej história siaha až do roku 1898. Zázemie budeš mať v Bratislave, kde sídlia aj naše dcérske spoločnosti. Tvojou hlavnou náplňou práce bude zabezpečovať správu IS HELIOS a v tejto súvislosti poskytovať rozšírenú podporu pre zamestnancov našich dcérskych spoločností. Ďalej budeš poskytovať rozšírenú podporu pre našich zamestnancov pre aplikácie MS Office a IS SAP. Ponúkame ti aj možnosť rozvoja či rastu a svoje zručnosti si vieš časom rozšíriť o poskytovanie rozšírenej podpory či správy ostatných aplikácií v našej spoločnosti ako napr.:
• Produkty od SAP - SAP S/4HANA, SAP HANA, SAP Fiori
• Produkty od Adobe - Acrobat, Sign, ...
• Produkty od Microsoft - Project, Teams, Sharepoint, Forms, Visio, Power BI
• Produkty od AutoDesk - AutoCAD (2D) , Inventor (3D), Navisworks (3D), Fusion (3D), Vault (DMS)
• Bezpečnostné produkty - Antivírové systémy, EDR, Kamerové systémy, Prístupové systémy

Zaujala ťa pozícia? Pozri si nižšie podrobnosti. Naša spoločnosť sa neustále rozrastá a ty môžeš rásť spoločne s ňou.

NÁPLŇ PRÁCE:

• Správa informačného systému Helios a súvisiacich procesov
• Správa výmeny dát medzi IS Helios a IS SAP materskej spoločnosti
• Koordinovanie externých dodávateľov, riadenie projektov, navrhovanie možných riešení v IS Helios
• Stanovenie povahy a závažnosti problému, identifikovanie príčiny, navrhovanie možných riešení v IS Helios
• L2 Podpora užívateľom IS Helios a pre kancelárske aplikácie MS Office
• Podpora používateľov IS SAP na úrovni L1
• Vykonávať malé / krátke individuálne školenie pre používateľov v oblasti aplikácie IS Helios a kancelárskeho balíka Microsoft Office
• Organizovať školenia a testovania pre používateľov v oblasti aplikácie IS Helios a kancelárskeho balíka Microsoft Office
• Poskytovanie telefonickej a e-mailovej podpory pre koncových používateľov
• Súčinnosť pri údržbe a rozširovaní IT infraštruktúry
• Systémová podpora v rámci projektov spoločnosti​

• voľný vstup - posilňovňa
• kurzy anglického jazyka
• školenia a rozvojové príležitosti
• možnosť odborného rastu
• príspevok na dôchodkové sporenie
• mladé a nadšené pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT alebo riadenie procesov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

IS Helios - Pokročilý
IS SAP S/4HANA - Základy
SQL - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

počíta sa prax v oblasti popri štúdiu

Počet rokov praxe

3

• samostatnosť, zodpovednosť
• dôslednosť, precíznosť
• skúsenosti v oblasti ekonomiky, znalosť účtovníctva
• skúsenosti s ERP systémami, ich implementáciou
• minimálne základy MS SQL alebo iných relačných databáz
• analytické, racionálne a efektívne myslenie
• dobré komunikačné zručnosti
• odborná spôsobilosť
• schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy
• angažovaný prístup k práci
• ochota ďalšieho vzdelávania a rozvoja

Strojársky podnik SAM - SHIPBUILDING AND MACHINERY a.s. je kvalifikovaným výrobcom strojárenských výrobkov. Prevažujúcu časť výrobkov exportuje do štátov EÚ. Spoločnosť má prevádzky v Komárne, v Bratislave a Liptovskom Mikuláši, disponuje certifikátmi systému riadenia kvality podľa certifikačnej organizácie TÜV a ďalšími oprávneniami dokumentujúcimi personálnu a technologickú spôsobilosť vyrábať technicky náročné výrobky pre rôzne priemyselné odvetvia.
Pri svojej činnosti využíva implementovaný integrovaný informačný systém SAP .
Prevádzka v Bratislave zabezpečuje kvalifikovanú výrobu tlakových nádob všetkých prevedení so skúsenosťami od roku 1960. Hlavným predmetom činnosti prevádzky je výroba, oprava a montáž zariadení pre chemický, energetický, plynárenský priemysel, a potravinársky priemysel, dodávka oceľových konštrukcií a stavieb na kľúč, oprava a údržba veľkokapacitných nádrží.
Prevádzka v Komárne zabezpečuje s históriou od r. 1898 výrobu lodí pod dozorom rôznych certifikačných spoločností, vyrába zvárané a oceľové komponenty pre stavebné a cestné stroje - podvozkové rámy, výložníky, traverzy, pylóny a výrobu strojárskych komponentov pre rezacie stoly na ekologické spracovanie odpadu.
Prevádzka v Liptovskom Mikuláši zabezpečuje inžiniersko-dodávateľské služby v oblasti technológií vodného a odpadového hospodárstva pre priemyselné podniky a komunálnu sféru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Bielokosztolská
E-mail: poslať životopis
ID: 343542  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac