Office director

SAM Headhunting Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
mzda sa skladá z viacerých zložiek, fix bude závisieť od skúseností kandidáta, min. však 2500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie činnosti sekretariátu, tvorba krátkodobej a dlhodobej stratégie
• Vedenie tímu špecialistov (na segmentovej úrovni, customer care, marketing) a operatívnej časti súvisiacej s prevádzkou kancelárie
• Koordinácia programov, príprava a realizácia projektov smerom k užívateľom
• Účasť na medzinárodných projektoch v rámci celosvetovej organizácie pokrývajúcu viac ako 110 krajín, prenos know-how zo zahraničia
• Na lokálnej úrovni, zastupovanie združenia navonok, budovanie externých vzťahov
• Účasť na verejných fórach, konferenciách s cieľom prezentácie spoločnosti a najnovších trendoch

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.8.2018 (ostáva ešte 25 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Mimovládne organizácie, občianske združenia

Našim klientom je spoločnosť, zastávajúca pozíciu nezávislého lídra, ktorý umožní organizáciám vytvárať a implementovať globálne štandardy v oblasti jednotného označovania tovarov a logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

6

• Vysokoškolské vzdelanie
• Výborné komunikačné schopnosti pre nadväzovanie nových vzťahov
• Prezentačné schopnosti pred veľkým publikom
• Anglický jazyk na vysokej úrovni ( písomne aj ústne), potvrdená certifikáciou resp. štátnou skúškou
• Nutnosť pravidelne cestovať v rámci Európy aj sveta
• Min. 3 ročné skúsenosti s riadením a koordináciou projektového tímu s 5 a viac členmi
• Skúsenosti s tvorbou analýz a finančného rozpočtu organizácie
• Skúsenosti s personálnou agendou a náborom nových zamestnancov
• Min. 5 ročná prax v oblasti logistiky a distribúcie, maloobchodu, výroby, zdravotníctva

personálne poradenstvo, headhunting

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Vysoká 30
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: SAM
E-mail: poslať životopis
ID: 3444203   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   mzda sa skladá z viacerých zložiek, fix bude závisieť od skúseností kandidáta, min. však 2500 EUR