Office director

SAM International s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.09.2018
mzda sa skladá z viacerých zložiek, fix bude závisieť od skúseností kandidáta, min. však 2500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie činnosti sekretariátu, tvorba krátkodobej a dlhodobej stratégie
• Vedenie tímu špecialistov (na segmentovej úrovni, customer care, marketing) a operatívnej časti súvisiacej s prevádzkou kancelárie
• Koordinácia programov, príprava a realizácia projektov smerom k užívateľom
• Účasť na medzinárodných projektoch v rámci celosvetovej organizácie pokrývajúcu viac ako 110 krajín, prenos know-how zo zahraničia
• Na lokálnej úrovni, zastupovanie združenia navonok, budovanie externých vzťahov
• Účasť na verejných fórach, konferenciách s cieľom prezentácie spoločnosti a najnovších trendoch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Mimovládne organizácie, občianske združenia

Našim klientom je spoločnosť, zastávajúca pozíciu nezávislého lídra, ktorý umožní organizáciám vytvárať a implementovať globálne štandardy v oblasti jednotného označovania tovarov a logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

6

• Vysokoškolské vzdelanie
• Výborné komunikačné schopnosti pre nadväzovanie nových vzťahov
• Prezentačné schopnosti pred veľkým publikom
• Anglický jazyk na vysokej úrovni ( písomne aj ústne), potvrdená certifikáciou resp. štátnou skúškou
• Nutnosť pravidelne cestovať v rámci Európy aj sveta
• Min. 3 ročné skúsenosti s riadením a koordináciou projektového tímu s 5 a viac členmi
• Skúsenosti s tvorbou analýz a finančného rozpočtu organizácie
• Skúsenosti s personálnou agendou a náborom nových zamestnancov
• Min. 5 ročná prax v oblasti logistiky a distribúcie, maloobchodu, výroby, zdravotníctva

SAM International je medzinárodná konzultačná spoločnosť s centrálou v Dánsku založená v roku 1993. Dnes má zastúpenie v 12 krajinách. Máme približne 70 konzultantov a v Škandinávii patríme k najväčším a najskúsenejším v regióne. Sloganom spoločnosti je „Hodnota prostredníctvom ľudí“. Pomáhame lídrom a organizáciám vytvárať skutočné hodnoty. Naše metódy a procesy sú kvalitné a overené.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3444203  Dátum zverejnenia: 9.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda sa skladá z viacerých zložiek, fix bude závisieť od skúseností kandidáta, min. však 2500 EUR