Výrobný kontrolór

FYSAM Auto Decorative Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Veľký Krtíš
Termín nástupu
01.09.2019
900 - 1 200 EUR/mesiacod 900 do 1200 EUR brutto - v závislosti od skúseností a kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie analýz NiO dielov na základe predpísaných skúšobných a kontrolných plánov, resp. na základe skúsenostných hodnôt a produktových špecifikácií;
Navrhovanie trvalých nápravných opatrení na odstránenie problémov, odhaľovanie rizika vzniku škôd a iniciovanie eskalačného procesu po dohode s inžiniermi kvality zodpovednými za produkt;
Využívanie základných nástrojov riadenia FMEA, 8D-Report, Regulačný diagram, 5xWHY, Ishikawa, CAQ pri riešení a analýzach NiO dielov;
Spolu s inžinierom kvality je zodpovedný za sledovanie výkonnosti procesu a za fyzickú analýzu NiO dielov;
Zabezpečuje správne interné a externé dokumentovanie;
Včasné vykonanie potrebných analýz a komunikovanie výsledkov (výsledok analýz, ďalšie kroky, atď.);
Sledovanie nápravných opatrení z interných a externých auditov procesu k zabezpečeniu kvality produktov;
Vedenie potrebnej SPC pre vybrané produkty

Zázemie silnej a rastúcej automotive spoločnosti
Práca v profesionálnom tíme a priestor na sebarealizáciu
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborných školení

Informácie o výberovom konaní

Práca na zmeny
Príležitostné vycestovanie do materskej spoločnosti v Nemecku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Dobrý zrak (okuliare nie sú prekážkou);
Precíznosť pri identifikovaní rozdielov a chýb;
Technické myslenie;
Analytické myslenie;
Užívateľské znalosti – Word, Excel, Outlook;
Schopnosť čítať technické výkresy, identifikovať SC, CC znaky;
Spôsobilosť pre výkon vizuálnych kontrol, znalosť VDA 16 je výhodou;
Spôsobilosť pre prácu s meradlami;
Znalosť základných nástrojov kvality (Pareto analýza, Regulačný diagram a iné)

FYSAM Auto Decorative Slovakia s.r.o. patrí do skupiny Fuyao Europe GmbH Nemecko. Spoločnosť je svetovým dodávateľom exteriérových hliníkových a sklárskych komponentov pre popredných výrobcov automobilov. Z dôvodu konkurencieschopnosti, dostupnosti k obchodným partnerom, sa vedenie spoločnosti rozhodlo situovať nové výrobné kapacity do Veľkého Krtíša. Ponúkame zázemie v rastúcej automotive spoločnosti, prácu v profesionálnom tíme a priestor na sebarealizáciu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3709763  Dátum zverejnenia: 4.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 EUR/mesiacod 900 do 1200 EUR brutto - v závislosti od skúseností a kvalifikácie