1 100 - 1 150 EUR

Zdravotná sestra ADOS (agentúra domácej ošetrovateľskej starostlivosti)

SALVUS, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti /ošetrovanie preležanín, bercových vredov, podávanie injekcií a infúzií, starostlivosť o kanyly, výživa pacienta sondou...../ v domácom prostredí pacienta všetkých vekových kategórií. Práca v teréne - Bratislava+okolie a Trnava+okolie. Doprava k pacientovi firemným, alebo súkromným vozidlom. /Víkendy a štátne sviatky sú voľné./

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1100 eur + osobné ohodnotenie

Pružná pracovná doba, odmeny a prémie podľa dosiahnutých pracovných výsledkov, príspevok na cestovanie do práce

V prípade záujmu nám pošlite životopis a motivačný list v slovenskom jazyku na e-mail: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stredná zdravotnícka škola

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2 roky praxe_sestra

Precíznosť, odborná zručnosť, empatia, vzťah k pacientovi, pracovať v tíme

SALVUS, s.r.o. je neštátne zdravotnícke zariadenie a vzdelávacie centrum s prevádzkou na Komárnickej ulici č. 11 v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SALVUS, spol. s r.o.
Komárnická 11
82103 Bratislava

Kontakt

ID: 1023411   Dátum zverejnenia: 12.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 eur + osobné ohodnotenie