Referent servisného centra

Salve Group, a. s.

Miesto práce
Vlárska 6, Bratislava
Termín nástupu
01.08.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovnú kolegyňu/kolegu, ktorého náplň práce bude nasledovná:
- denná obsluha servisnej telefónnej linky
- denná obsluha mailovej servisnej adresy
- spracovanie došlej pošty patriacej servisnému centru
- ostatná činnosť spadajúca pod servisné centrum

Hľadáme skúseného človeka s praxou na finančnom trhu, primárne v poisťovníctve. Ktorý má skúsenosti s prácou na servisnom centre / infolinke niektorej z poisťovní (pasívne callcentrum), pozná princípy činnosti poisťovní a spracovania poistných zmlúv.
Práca spočíva predovšetkým v komunikácii s pracovníkmi obchodnej siete - finančnými agentmi (spolupracovníci) , zisťovaním odpovedí na ich otázky a ich posielaním spolupracovníkom, toto tvorí 80 – 90% pracovnej náplne. V menšej miere v komunikácii s obchodnými partnermi – poisťovne, banky, obchodníci s cennými papiermi... V zanedbateľnej miere prebieha komunikácia priamo s klientom.
Pre prijatie do tejto pozície sú dôležité tieto vlastnosti: po prvé komunikatívnosť, po druhé komunikatívnosť a po tretie komunikatívnosť, ďalej vysoká odolnosť voči stresu a ochota nachádzať riešenia a odpovede na položené otázky.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850 + mimoriadne odmeny

- možnosť kariérneho rastu a vzdelávania sa
- sociálny fond
- stravné lístky
- teambuildingové aktivity počas celého roka
- stabilná a dlhodobá spolupráca, skvelý kolektív
- účasť na vzdelávacích a motivačných seminároch
- dohodnuté benefity u našich obchodných partnerov Dr. Alfen a Avita

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štruktúrovaný životopis s priloženou fotografiou v slovenskom jazyku v elektronickej forme na [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.8.2019 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Hľadáme šikovného, perspektívneho človeka s chuťou učiť sa novým veciam, ktorý je lojálny, diskrétny a má:
- Komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
- Schopnosť flexibilne riešiť problémy
- Zodpovedný a systémový prístup k práci
- Profesionálne vystupovanie
- Asertívne správanie a je tímový hráč
- Zmysel pre poriadok a čistotu
- Schopnosť primerane sa prispôsobiť prípadnej flexibilite pracovného času
- V neposlednom rade priateľský prístup a veľa úsmevu
Pozícia je rovnako vhodná pre mužov aj ženy.

Salve Finance s.r.o. je nezávislá slovenská finančno - poradenská spoločnosť. Pomáhame plniť sny našim spolupracovníkom, pomáhame im s budovaním kariéry a finančnej nezávislosti. Našim klientom ponúkame osobnú pomoc a odbornú starostlivosť pri správe a zhodnocovaní ich peňazí.
Spoločnosť Salve Finance s.r.o. patrí pod Salve Group, a.s. ktorá je materskou entitou a zastrešuje projektové aktivity, ktoré napĺňajú našu misiu, ktorou je zlepšovať život ľudí, fyzických osôb v štyroch oblastiach, ktorými sú financie, vzdelávanie, reality a zdravie. Salve Group, a.s. je inkubátorom nových projektov, ktoré podporujú našu misiu a jej cieľom je každému projektu vytvoriť čo najlepšie podmienky, pre jeho úspech.

Adresa spoločnosti

Salve Finance s.r.o.
Vlárska 6
831 01 Bratislava
ID: 3711700   Dátum zverejnenia: 8.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 + mimoriadne odmeny