Operátor Call centra - Práca z domu

Salve Group, a. s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
assap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•telefonická komunikácia so zákazníkmi
• riešenie požiadaviek klientov
• aktívna ponuka produktov spoločnosti AVITA INTERNATIONAL,a.s.
• realizovanie prieskumov
• dodržiavanie pracovnej doby v rozmedzí minimálne 80 hodin
• práca s IS

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3,30 /hod+ príspevok na internet + variabilná zložka

• práca sa vykonáva z domu
• flexibilná pracovná doba ( podmienkou je iba splniť stanovený počet hodín za mesiac)
• všetko Vás naučíme a poskytneme Vám potrebnú podporu
• poskytneme motivačné finančné ohodnotenie+ príspevok na internet+odmeny z predaja
• získate zaujímavé zľavy produktov spoločnosti AVITA INTERNATIONAL,a.s.

V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite svoj životopis v SJ na email [email protected]
Ozveme sa iba uchádzačom, ktorí vyhovujú naším požiadavkám. Tešíme sa na spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

• skúsenosť s prácou v call centre je výhodou
• skúsenosť s predajom je výhodou
• veľmi dobré komunikačné schopnosti a proaktívny prístup
• flexibilita
• schopnosť rýchlo sa naučiť procesy
• spoľahlivosť
• zodpovednosť, samostatnosť, bezúhonnosť
• odolnosť voči stresu
• tímový duch

Salve Finance s.r.o. je nezávislá slovenská finančno - poradenská spoločnosť. Pomáhame plniť sny našim spolupracovníkom, pomáhame im s budovaním kariéry a finančnej nezávislosti. Našim klientom ponúkame osobnú pomoc a odbornú starostlivosť pri správe a zhodnocovaní ich peňazí.
Spoločnosť Salve Finance s.r.o. patrí pod Salve Group, a.s. ktorá je materskou entitou a zastrešuje projektové aktivity, ktoré napĺňajú našu misiu, ktorou je zlepšovať život ľudí, fyzických osôb v štyroch oblastiach, ktorými sú financie, vzdelávanie, reality a zdravie. Salve Group, a.s. je inkubátorom nových projektov, ktoré podporujú našu misiu a jej cieľom je každému projektu vytvoriť čo najlepšie podmienky, pre jeho úspech.

Šustekova 51
851 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Mikulová
E-mail: poslať životopis
ID: 3659562   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,30 /hod+ príspevok na internet + variabilná zložka