Recepčná - Office asistentka

Salve Group, a. s.

Miesto práce
Vlárska 6, Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750 + mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovnú kolegyňu/kolegu, ktorého náplň práce bude nasledovná:
- zodpovednosť za chod recepcie spoločnosti
- denné vyzdvihovanie pošty, jej rozdeľovanie a zapisovanie do interného systému
- podpora pre oddelenie Back Office -skenovanie, kopírovanie dokumentov
- podpora pre ekonomické oddelenie - evidencia došlých faktúr
- čiastočná asistencia manažmentu spoločnosti, rezervácia zasadačiek
- evidencia dochádzky zamestnancov
-komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi
- objednávanie kancelárskych potrieb a občerstvenia
- udržiavanie čistoty a poriadku v priestoroch recepcie
- starostlivosť o zasadacie miestnosti, kuchynku

Táto pozícia je vstupnou bránou do našej spoločnosti a má trainee charakter. Postupne sa zoznámite so všetkými kolegami a tiež manažérmi spoločnosti. Po osvojení si administratívnych procesov postúpite na vyššiu administratívnu pozíciu v spoločnosti.

Pre prijatie do tejto pozície sú dôležitejšie Vaše ľudské vlastnosti, než formálne vzdelanie. Predchádzajúca prax nie je potrebná. Schopnosť pracovať s počítačom potrebná je.

- možnosť rýchleho kariérneho rastu a vzdelávania sa
- sociálny fond
- stravné lístky
- teambuildingové aktivity počas celého roka
- stabilná a dlhodobá spolupráca, skvelý kolektív
-účasť na vzdelávacích a motivačných seminároch
- dohodnuté benefity u našich obchodných partnerov Dr. Alfen a Avita

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štruktúrovaný životopis s priloženou fotografiou v slovenskom jazyku v elektronickej forme na [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva, Obchod, Ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovného, perspektívneho človeka s chuťou učiť sa novým veciam
- Komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
- Výborné organizačné schopnosti
- Zodpovedný a systémový prístup k práci
- Profesionálne vystupovanie
- Flexibilné riešenie problémov
- Asertívne správanie, tímový hráč
- Zmysel pre poriadok a čistotu
- Lojálnosť, diskrétnosť, priateľský prístup a veľa úsmevu
- Schopnosť primerane sa prispôsobiť prípadnej flexibilite pracovného času
-Pozícia je rovnako vhodná pre mužov aj ženy.

Salve Finance s.r.o. je nezávislá slovenská finančno - poradenská spoločnosť. Pomáhame plniť sny našim spolupracovníkom, pomáhame im s budovaním kariéry a finančnej nezávislosti. Našim klientom ponúkame osobnú pomoc a odbornú starostlivosť pri správe a zhodnocovaní ich peňazí.
Spoločnosť Salve Finance s.r.o. patrí pod Salve Group, a.s. ktorá je materskou entitou a zastrešuje projektové aktivity, ktoré napĺňajú našu misiu, ktorou je zlepšovať život ľudí, fyzických osôb v štyroch oblastiach, ktorými sú financie, vzdelávanie, reality a zdravie. Salve Group, a.s. je inkubátorom nových projektov, ktoré podporujú našu misiu a jej cieľom je každému projektu vytvoriť čo najlepšie podmienky, pre jeho úspech.

Adresa spoločnosti

Salve Finance s.r.o
Vlárska 6
831 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Scarlett Röthová
Tel.: +421903729218
E-mail: poslať životopis
ID: 3509088   Dátum zverejnenia: 11.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 + mimoriadne odmeny