Chceš byť spolujimateľom siete fyzio centier? Vybuduj ich a budeš! (Obchodný riaditeľ)

Salve Group, a. s.

Miesto práce
Vlárska 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.09.2018
2000,- Eur + variabilné ohodnotenie podľa skúsenosti a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý dokáže uchopiť 2 existujúce prevádzky nášho startup-u zameraného na pomoc ľuďom s bolesťou chrbta. Tento človek by mal mať skúsenosť s rozbehom nových projektov, mal by byť silný a zorientovaný v oblasti predaja, mal by byť schopný definovať stratégie rozvoja projektu a tieto aj realizovať.

Projekt aktuálne zahŕňa riadenie dvoch pracovísk od A po Z (od toaletného papiera po odvod tržby do banky).

Zamestnáva aktuálne 3 fyzioterapeutky, ktoré vykonávajú cvičenia s klientmi na našej vlastnej prevádzke. Druhá prevádzka je franchise, ktorej prenajímame unikátne stroje s Nemeckou licenciou.

Viac informacií na www.doktoralfen.sk

Úspešný kandidát bude defacto projektovým manažérom zodpovedným za rast a prevádzku projektu. Cestu ako to dosiahnuť musí definovať sám a po schválení dozornou radou a získaní jej dôvery túto bude realizovať.

Budú prediskutované na pohovore.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia, zdravotníctvo, manažment

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Prax v oblasti projektového manažmentu a predaja v obdobných projektoch, resp. projektoch zdravotníctva min 3 roky PODMIENKOU
- znalosť ľudského teľa a fyzioterapie
- Preukázateľná prax s prípravou a následnou kontrolou rozpočtov
- Silná osobnosť, manažérsky cítiaca - koordinácia a motivácia tímu zameraného na výzvy a výsledky
- Vynikajúce vyjednávacie schopnosti, analytické myslenie
- Schopnosť práce pod tlakom
- Zvládanie termínov
- Strategické a koncepčné myslenie
- Orientácia na výsledky, rozhodnosť
- Samostatnosť, iniciatíva, zodpovednosť a precíznosť
- vášeň pre šport - optimálny kandidát by mohol doplniť firemnú štafetu na Štefánik Trail a odbehnúť 1 km pod 5:00min./km :D

Sme Salve. Nezávislá slovenská finančno- poradenská spoločnosť, ktorú investor a biznis kouč Peter Krištofovič založil v októbri 1996 vo svojej detskej izbe. Dnes pôsobíme vyše 20 rokov na trhu, pôsobíme v troch krajinách, máme tisíce spolupracovníkov a státisíce spokojných klientov. Stali sme sa jednotkou na Slovensku pri zdravotníckej reforme a v Rumunsku pri dôchodkovej reforme, kde sme získali ocenenie Broker roka 2008. Na Ukrajine sme špičkou na trhu finančného poradenstva a služieb. Pomáhame plniť sny našim spolupracovníkom, pomáhame im s budovaním kariéry a finančnej nezávislosti. Našim klientom ponúkame osobnú pomoc a odbornú starostlivosť pri správe a zhodnocovaní ich peňazí.
Budúcnosť je teraz! Budúcnosť je Salve.
ID: 3465415  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000,- Eur + variabilné ohodnotenie podľa skúsenosti a schopností