Agent/Operátor v novovznikajúcom Call Centre

Salve Group, a. s.

Miesto práce
Vlárska 6, Bratislava
Termín nástupu
15.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívna komunikácia s klientami a zákazníkmi
E-mailová komunikácia - vybavovanie požiadaviek klientov interných aj externých
Poskytovanie informácií - tzv. poradenský servis
Poskytovanie služieb - objednávanie
Zvyšovanie a udržiavanie loajality zákazníkov
Práca na zmeny
Aktívna účasť na seminároch a školeniach skupiny Salve Group

Zázemie stabilnej spoločnosti s 20-ročnou tradíciou
Možnosť byť pri vzniku Call centra
Potenciál kariérneho rastu v rámci skupiny Salve Group
Možnosť zvýhodnených služieb a tovaru v rámci skupiny Salve Group
Účasť na seminároch uznávaného motivátora Petra Krištofoviča
Motivujúce ohodnotenie
Príležitosť naučiť sa nové veci, práca na rôznych projektoch skupiny Salve Group

V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite svoj životopis v SJ na uvedený kontakt.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.12.2017 (ostáva ešte 42 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odolnosť voči stresu
Flexibilita
Komunikatívnosť
Príjemný hlasový prejav
Chuť učiť sa a rásť
Asertivita

Spoločnosť Salve Group, a.s. je materskou entitou, ktorá zastrešuje projektové aktivity, ktoré napĺňajú našu misiu, ktorou je zlepšovať život ľudí, fyzických osôb v štyroch oblastiach, ktorými sú financie, vzdelávanie, reality a zdravie. Salve Group, a.s. je inkubátorom nových projektov, ktoré podporujú našu misiu a jej cieľom je každému projektu vytvoriť čo najlepšie podmienky, pre jeho úspech.

Vlárska 6
83101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Pešková
Tel.: +421905375701
E-mail: poslať životopis
ID: 3242066   Dátum zverejnenia: 14.11.2017