Supervízor novovznikajúceho Call centra

Salve Group, a. s.

Miesto práce
Vlárska 6, Bratislava
Termín nástupu
02.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie tímu agentov Call Centra
Analýza výsledkov
Spracovávanie a vytváranie nových reportov
Pravidelné one-to-one meetingy so zamestnancami
Dohľad na targety členov tímu a ich predkladanie manažérovi CC
Zodpovednosť za prichádzajúce hovory a mailovú komunikáciu
Zodpovednosť za výber nových agentov Call Centra
Tvorba denného plánu hovorov

Zázemie stabilnej spoločnosti s 20-ročnou tradíciou
Byť pri vzniku Call Centra, možnosť byť súčinný pri nastavovaní procesov
Potenciál kariérneho rastu v rámci skupiny Salve Group
Možnosť zvýhodnených služieb a tovaru v rámci skupiny Salve Group
Účasť na seminároch uznávaného motivátora Petra Krištofoviča
Motivujúce ohodnotenie
Práca na zmeny
Príležitosť naučiť sa nové veci, práca na rôznych projektoch skupiny Salve Group

V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu pošlite životopis v SJ jazyku na uvedený kontakt.
Ozývať sa budeme iba kandidátom vyhovujúcim naším požiadavkám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.12.2017 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Výborne negociačné, komunikačné zručnosti
Príjemný hlasový prejav
Skúsenosť s vedením tímu
Silná zákaznícka orientácia
Asertivita
Cieľavedomosť
Precíznosť

Spoločnosť Salve Group, a.s. je materskou entitou, ktorá zastrešuje projektové aktivity, ktoré napĺňajú našu misiu, ktorou je zlepšovať život ľudí, fyzických osôb v štyroch oblastiach, ktorými sú financie, vzdelávanie, reality a zdravie. Salve Group, a.s. je inkubátorom nových projektov, ktoré podporujú našu misiu a jej cieľom je každému projektu vytvoriť čo najlepšie podmienky, pre jeho úspech.

Vlárska 6
83101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Pešková
Tel.: +421905375701
E-mail: poslať životopis
ID: 3241226   Dátum zverejnenia: 13.11.2017