Customer Operations Agent

Saltpay

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávaš dynamickosť, si komunikatívny, nerád sedíš celé dni pred PC a rád cestuješ?

Hľadáš si perspektívnu prácu s adekvátnym ohodnotením? Drieme v tebe nielen rečník, ale aj školiteľ a technický talent v jednom? Staň sa Customer Operation agentom a sprevádzaj našich klientov pri dôležitých momentoch čo najefektívnejšej inštalácie nášho systému a postupnom zaškolení pre ich úspešný rast v spolupráci s našou spoločnosťou.

Čo bude tvojou úlohou?

• Budeš školiť našich zákazníkov - majiteľov a manažérov hotelov, reštaurácii, bistier, kaviarní, retailu a služieb, taktiež ich personál
• Budeš mať pod palcom inštalácie od A po Z (inštalácia hardwaru a softwaru, pokladničného systému a platobných terminálov), návrhy vhodného riešenia pre našich zákazníkov, overovanie, že všetko funguje tak, ako má
• Osobné ale aj online školenia – znalosť moderných aplikácií a technológií bude veľkou výhodou
• Naše produkty budeš dokonale poznať - v roli Customer Operations agenta je potrebné byť vždy o krok vpred

Koho hľadáme?

• Problem solver je tvoje druhé meno - dokážeš vymyslieť riešenie v komplikovanej situácii, zároveň načúvaš potrebám a vieš správne poradiť
• Si organizačne zdatný/á - dokážeš si zorganizovať a viesť celý meeting - niektorí zákazníci sú náročnejší :)
• Máš technický background
• Máš vodičský preukaz skupiny B a si aktívny vodič
• Máš Angličtinu na úrovni B2/C1
• Chceš sa rozvíjať, vzdelávať sa, učiť sa novým veciam - stále sa vyvíjame
• Skúsenosť z gastro alebo retail prostredia sa ti bude hodiť

Čo Ti ponúkame?

• Prácu v mladom tíme, plnú výziev a nových príležitostí, v ktorej môžeš uplatniť a rozvíjať svoj potenciál a ktorý ťa nakopne vpred
• Práca s top ľuďmi vo svojom obore
• Možnosť vyskúšať si job shadowing - až dva krát do roka môžeš vycestovať do jednej z našich pobočiek - Praha, Budapest, London, Zagreb, Porto, Reykjavik
• Individuálny rozvoj - zaujal ťa nejaký workshop či školenie? U nás je vzdelávanie úplny MUST!
• Adekvátne finančné ohodnotenie s kopou benefitov v závislosti od tvojich skúseností
• Bezkonkurenčný Stock Options Plan
• Pravidelné firemné akcie
• Home Office je samozrejmosťou, no zastávame názor, že prítomnosť v office je dôležitá pre poriadny brainstorm a nové projekty
• Multisport kartička k dispozícií pre vášnivých športovcov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Sme tím 1800+ ľudí pôsobiacich v pobočkách v Lisabone, Porte, Londýne, Reykjaviku, Kapskom Meste, Budapešti, Zagrebe, Prahe a v neposlednom rade v Bratislave. Sme mladá, ambiciózna firma s pevným základom v pôvodných spoločnostiach, ktoré zlúčili svoje dlhoročné skúsenosti a know-how v oblasti inovatívnych operačných, pokladničných a platobných systémov pod značkou Saltpay a prinášajú tak revolučnú zmenu v spôsobe fungovania maloobchodných a gastronomických prevádzov v Európe. Budujeme firmu, ktorá je iná. Počúvame našich zákazníkov, ich potreby aj problémy a flexibilne budujeme ekosystém servisných riešení, aby sme tak automatizovali prevádzkové procesy a zvyšovali efektivitu biznisu. Ak chceš byť súčasťou tejto zmeny na Slovensku, prípadne časom využiť získané skúsenosti aj v ďalších krajinách, ponúkame Ti možnosť pridať sa k nám.

www.saltpay.co
www.saltpay.sk
ID: 4403890  Dátum zverejnenia: 16.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac