Customer Relations Agent

Saltpay

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SaltPay je moderným mladým startupom, ktorý okrem Slovenska pôsobí v ďalšich krajinách CEE regiónu, UK, Portugalsku či Islande a Juhoafrickej republike. Čím viac sa naše portfólio zväčšuje, tým väčšie ambície máme. Našou prioritou je pomáhať malým a stredným podnikateľom rásť, postupne ich digitalizovať a automatizovať im vďaka komplexným riešeniam ich bežné aktivity, aby tak mali viac času na veci, ktoré ich naozaj bavia.

Náš tím sa postupne rozrastá a my hľadáme ďalšieho parťáka do nášho Customer care tímu.

Prečo SaltPay?

Našich zamestnancov si vážime, podporujeme ich vo vzdelávaní, cestovaní a hlavne vo svojom vlastnom rozvoji.
- Môžeš sa tešiť na samostatnú, rôznorodú a zmysluplnú prácu v technologickej firme
- Pridáš sa k medzinárodnému mladému a ambicióznemu tímu, ktorý ťa nakopne vpred
- Budeš pracovať s top ľuďmi vo svojom obore
- Máš možnosť vyskúšať si job shadowing - až dva krát do roka môžeš vycestovať do jednej z našich pobočiek - Praha, Budapest, London, Zagreb, Porto, Reykjavik
- Sme opatrní, no nezabúdame na pravidelné firemné akcie, bez ktorých by nebola možná dostatočná socializácia
- A na záver, ponúkame ti adekvátne finančné ohodnotenie s kopou iných firemných benefitov, ktoré už sú popri vyššie spomenutých iba čerešničkou na torte

Čo budeš robiť?

- Väčšinu času dňa budeš spolu s ďalšími členmi v tvojom tíme komunikovať s našimi klientmi, odpovedať na ich otázky či pomáhať riešiť problémy
- Nájdeš si však čas aj na aktívne oslovovanie klientov s ponukou na naše riešenia, ktoré im môžu pomôcť rozvíjať sa a zároveň využívať našu platformu naplno
- Kriticky, no konštruktívne na pravidelnej báze hodnotiť už nastavené procesy a aj na základe tvojho inputu a feedbacku od zákazníkov ich neustále zlepšovať
- Vďaka tvojmu pozitívnemu prístupu neustále zvyšovať spokojnosť našich zákazníkov

Čo od teba očakávame?

- S ľuďmi komunikuješ prirodzene, si vo svojej koži a aj ak ťa nejaká otázka zaskočí, zachováš si chladnú hlavu
- Si dôsledný, dostatočne asertívny a to, čo začneš sa aj vždy pokúsiš vyriešiť
- Si samostatný a baví ťa učiť sa nové veci a zlepšovať sa nielen v oblasti technológií ale aj v rámci svojich komunikačných zručností a soft skills
- Slovenčinu a Angličtinu ovládaš plynule a nerobí ti problém v týchto jazykoch kedykoľvek komunikovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Sme tím 1800+ ľudí pôsobiacich v pobočkách v Lisabone, Porte, Londýne, Reykjaviku, Kapskom Meste, Budapešti, Zagrebe, Prahe a v neposlednom rade v Bratislave. Sme mladá, ambiciózna firma s pevným základom v pôvodných spoločnostiach, ktoré zlúčili svoje dlhoročné skúsenosti a know-how v oblasti inovatívnych operačných, pokladničných a platobných systémov pod značkou Saltpay a prinášajú tak revolučnú zmenu v spôsobe fungovania maloobchodných a gastronomických prevádzov v Európe. Budujeme firmu, ktorá je iná. Počúvame našich zákazníkov, ich potreby aj problémy a flexibilne budujeme ekosystém servisných riešení, aby sme tak automatizovali prevádzkové procesy a zvyšovali efektivitu biznisu. Ak chceš byť súčasťou tejto zmeny na Slovensku, prípadne časom využiť získané skúsenosti aj v ďalších krajinách, ponúkame Ti možnosť pridať sa k nám.

www.saltpay.co
www.saltpay.sk
ID: 4217206  Dátum zverejnenia: 3.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac