Customer Service Agent

Saltpay

Miesto práce
Bratislava
1 200 EUR/mesiacPlat sa odvíja od zručnosti a skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V SaltPay pomáhame malým a stredným podnikateľom rásť, digitalizovať a rozvíjať svoje prevádzky. Žijeme touto víziou a každodenne robíme všetko preto, aby sme im pomohli zjednodušiť a zlepšiť ich každodenný chod podnikania. Do nášho mladého odhodlaného tímu hľadáme talenty, ktoré by spolu pomáhali našim zákazníkom.

Čo bude tvojou úlohou?

Poslaním nášho Customer Service Agenta je poskytovať našim obchodníkom služby najvyššej možnej kvality.

Poskytovanie služieb:

• Poskytovanie vzdialenej technickej podpory pre našich zákazníkov, kde bude potrebné hĺbkové chápanie našej ponuky a sortimentu a technologickú spôsobilosť na spracovanie prichádzajúcich žiadostí o podporu prostredníctvom našich systémov.
• Pomoc s potenciálnymi problémami, s ktorými by sa zákazníci mohli stretnúť (napr. inštalácia, technická podpora atď.).
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami

Koho hľadáme?

Hľadáme niekoho, kto je usilovný a dôkladný vo svojej práci, má výnimočné sociálne zručnosti, neustále sa snaží zlepšovať naše procesy a vždy chce počúvať a pochopiť výzvy, ktorým naši obchodníci čelia.

• Výborné komunikačné zručnosti
• Chceš sa rozvíjať, vzdelávať sa, učiť sa novým veciam - stále sa vyvíjame
• Angličtina aspoň na úrovni B2
• Technologické schopnosti budú v tejto úlohe veľkou výhodou
• Znalosť nemeckého jazyka je výhodou

Čo Ti ponúkame?

• Prácu v mladom tíme, plnú výziev a nových príležitostí, v ktorej môžeš uplatniť a rozvíjať svoj potenciál a ktorý ťa nakopne vpred
• Práca s top ľuďmi vo svojom obore
• Možnosť vyskúšať si job shadowing - až dva krát do roka môžeš vycestovať do jednej z našich pobočiek - Praha, Budapest, London, Zagreb, Porto, Reykjavik
• Individuálny rozvoj - zaujal ťa nejaký workshop či školenie? U nás je vzdelávanie úplny MUST!
• Adekvátne finančné ohodnotenie s kopou benefitov v závislosti od tvojich skúseností
• Bezkonkurenčný Stock Options Plan
• Pravidelné firemné akcie
• Home Office je samozrejmosťou, no zastávame názor, že prítomnosť v office je dôležitá pre poriadny brainstorm a nové projekty
• Multisport kartička k dispozícií pre vášnivých športovcov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme tím 1800+ ľudí pôsobiacich v pobočkách v Lisabone, Porte, Londýne, Reykjaviku, Kapskom Meste, Budapešti, Zagrebe, Prahe a v neposlednom rade v Bratislave. Sme mladá, ambiciózna firma s pevným základom v pôvodných spoločnostiach, ktoré zlúčili svoje dlhoročné skúsenosti a know-how v oblasti inovatívnych operačných, pokladničných a platobných systémov pod značkou Saltpay a prinášajú tak revolučnú zmenu v spôsobe fungovania maloobchodných a gastronomických prevádzov v Európe. Budujeme firmu, ktorá je iná. Počúvame našich zákazníkov, ich potreby aj problémy a flexibilne budujeme ekosystém servisných riešení, aby sme tak automatizovali prevádzkové procesy a zvyšovali efektivitu biznisu. Ak chceš byť súčasťou tejto zmeny na Slovensku, prípadne časom využiť získané skúsenosti aj v ďalších krajinách, ponúkame Ti možnosť pridať sa k nám.

www.saltpay.co
www.saltpay.sk
ID: 4209426  Dátum zverejnenia: 28.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac