Sales Representative

Saltpay

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacMzda sa skladá z fixnej a variabilnej zložky na základe skúseností uchádzača. Výška fixnej a variabilnej zložky bude upresnená uchádzačom na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V SaltPay pomáhame malým a stredným podnikateľom rásť, digitalizovať a rozvíjať svoje prevádzky. Žijeme touto víziou a každodenne robíme všetko preto, aby sme im pomohli zjednodušiť a zlepšiť ich každodenný chod podnikania. Do nášho mladého odhodlaného tímu hľadáme obchodné talenty, ktoré by spolu s nami vytvorili úplne prvé podnikateľské centrum – Sales Hub v Bratislave.

Ako bude vyzerať tvoj pracovný týždeň?

• Budeš si samostatne riadiť prakticky celý predajný proces - od prvého kontaktu so zákazníkom až po voľbu optimálneho riešenia pre následný predaj.
• Na dennej báze proaktívne nadväzovať kontakty, identifikovať potenciálnych klientov, budovať vzťahy a predávať naše a partnerské riešenia.
• Na základe spätnej väzby zlepšovať vzťahy so zákazníkmi, venovať im svoju pozornosť a načúvať ich problémom
• Spolu-budovať predajnú stratégiu a kultúru predaja, vrátane zlepšovania procesov.
• Spolu so svojím a globálnym tímom sa budeš zúčastňovať pravidelných školení, aby si všetky argumenty zvládol/a čo najlepšie.

Hľadáme človeka s vášňou pre obchod a odhodlaním uspieť. Niekoho, kto sa nadchne pre náš produkt a je pripravený učiť sa, zlepšovať a rozvíjať svoje vedomosti, schopnosti a zručnosti. Potrebujeme niekoho, kto má rád výzvy, nebojí sa prevziať zodpovednosť a iniciatívu.

Ak sa tešíš z výzvy, si tímový hráč a hovoríš po anglicky, tak hľadáme práve teba!

Čo Ti ponúkame?

• Prácu v mladom tíme, plnú výziev a nových príležitostí, v ktorej môžeš uplatniť a rozvíjať svoj potenciál a ktorý ťa nakopne vpred
• Práca s top ľuďmi vo svojom obore a každý piatok prednáška od CEO top spoločností (napr. Starbucks)
• Možnosť vyskúšať si job shadowing - až dva krát do roka môžeš vycestovať do jednej z našich pobočiek - Praha, Budapest, London, Zagreb, Porto, Reykjavik
• Individuálny rozvoj - zaujal ťa nejaký workshop či školenie? U nás je vzdelávanie úplny MUST!
• Adekvátne finančné ohodnotenie s kopou benefitov v závislosti od tvojich skúseností
• Bezkonkurenčný Stock Options Plan
• Pravidelné firemné akcie
• Home Office je samozrejmosťou, no zastávame názor, že prítomnosť v office je dôležitá pre poriadny brainstorm a nové projekty
• Multisport kartička k dispozícií pre vášnivých športovcov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme tím 1800+ ľudí pôsobiacich v pobočkách v Lisabone, Porte, Londýne, Reykjaviku, Kapskom Meste, Budapešti, Zagrebe, Prahe a v neposlednom rade v Bratislave. Sme mladá, ambiciózna firma s pevným základom v pôvodných spoločnostiach, ktoré zlúčili svoje dlhoročné skúsenosti a know-how v oblasti inovatívnych operačných, pokladničných a platobných systémov pod značkou Saltpay a prinášajú tak revolučnú zmenu v spôsobe fungovania maloobchodných a gastronomických prevádzov v Európe. Budujeme firmu, ktorá je iná. Počúvame našich zákazníkov, ich potreby aj problémy a flexibilne budujeme ekosystém servisných riešení, aby sme tak automatizovali prevádzkové procesy a zvyšovali efektivitu biznisu. Ak chceš byť súčasťou tejto zmeny na Slovensku, prípadne časom využiť získané skúsenosti aj v ďalších krajinách, ponúkame Ti možnosť pridať sa k nám.

www.saltpay.co
www.saltpay.sk
ID: 4165171  Dátum zverejnenia: 16.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac