Finančný asistent

Saltpay

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 150 EUR/mesiacMinimálny plat je 1150 EUR mesačne. Plat sa odvíja od zručnosti a skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho finančného tímu hľadáme niekoho, kto sa bude starať o fakturáciu a reporting. Dostaneš piestor na zefektívňovanie procesov, naučíš sa množstvo nových vecí.

Čo bude tvojou úlohou?
• Komplexné a ucelené spracovanie účtovnej agendy
• Účtovanie faktúr, interných dokladov, bankových výpisov
• Príprava štatistických výkazov
• Spracovanie účtovnej závierky
• Spolupráca na internom reportingu
• Spolupráca pri analýze nákladov a plánovaní
• Spolupráca pri cash flow predikcii
• Neustále zlepšovanie procesov

Koho hľadáme?
Hľadáme niekoho, na koho je spoľah, prácu si robí poctivo a má zmysel pre detail. Uvítame zdravý sedliacky rozum, nadšenie učiť sa nové veci a dobrá orientácia v číslach.

Naše požiadavky:
• Znalosť Anglického jazyka aspoň na úrovni B1
• Znalosť Microsoft Excel, Word a PowerPoint na pokročilej úrovni
• 2 roky praxe
• Skúsenosť s účtovným softwérom

Čo Ti môžeme ponúknúť?

• Prácu, ktorá Ťa bude baviť, kde uplatníš svoje znalosti a zároveň sa toho veľa naučíš.
• Zázemie medzinárodnej spoločnosti s otvorenou kultúrou
• Flexibilnú pracovnú dobu, možnosť HO

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovník, ekonóm

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme tím 1800+ ľudí pôsobiacich v pobočkách v Lisabone, Porte, Londýne, Reykjaviku, Kapskom Meste, Budapešti, Zagrebe, Prahe a v neposlednom rade v Bratislave. Sme mladá, ambiciózna firma s pevným základom v pôvodných spoločnostiach, ktoré zlúčili svoje dlhoročné skúsenosti a know-how v oblasti inovatívnych operačných, pokladničných a platobných systémov pod značkou Saltpay a prinášajú tak revolučnú zmenu v spôsobe fungovania maloobchodných a gastronomických prevádzov v Európe. Budujeme firmu, ktorá je iná. Počúvame našich zákazníkov, ich potreby aj problémy a flexibilne budujeme ekosystém servisných riešení, aby sme tak automatizovali prevádzkové procesy a zvyšovali efektivitu biznisu. Ak chceš byť súčasťou tejto zmeny na Slovensku, prípadne časom využiť získané skúsenosti aj v ďalších krajinách, ponúkame Ti možnosť pridať sa k nám.

www.saltpay.co
www.saltpay.sk
ID: 4136347  Dátum zverejnenia: 5.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac