Laminátor/ka, výrobný pracovník/čka

Salt06 s. r. o.

Miesto práce
29. augusta, Galanta
Termín nástupu
ihneď
6 EUR/hod.Mzda závislá od predošlých pracovných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Produkcia kompozitných výrobkov
• Manuálne ukladanie výstrižkov materiálu do príslušných foriem podľa predpísaných postupov
• Vakuové balenie výstrižkov a príprava na proces vypekania
• Výpomoc pri vkladaní a vyberaní dielov zo zariadenia autokláv
• Priebežná kontrola kvality vykonávanej práce
• Kontrola stavu foriem na vypekanie výrobkov
• Kontrola a evidencia vstupného výrobného materiálu
• Vedenie evidencie výrobkov a vykonanej práce
• Iné práce podľa pokynu nadriadeného
• Práca vhodná pre ženy

Jednozmenný pracovný režim (7:00 - 15:30)
Stabilné pracovné miesto
Možnosť neustáleho zdokonaľovania zručností a profesného rastu
Príjemné pracovné prostredie a kolektív
Variabilná zložka mzdy v závislosti od kvality prevedenej práce
Možnosť čerpania náhradného voľna v prípade vykonávania nadčasov

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu s uvedením predošlých pracovných skúseností na adresu: [email protected].
Kandidáti vyhovujúci stanoveným požiadavkám budú zaradení do výberového konania a telefonicky kontaktovaní ohľadne pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Predchádzajúca prax na pozícii laminátor v kompozitnej výrobe, v krajčírstve značnou výhodou

Manuálna zručnosť
Technická gramotnosť
Praktické myslenie
Precízna práca
Dôslednosť
Trpezlivosť
Organizovanie a plánovanie práce
Kreativita
Samostatnosť
Spoľahlivosť

Spoločnosť Salt06 s.r.o. sa zaoberá produkciou vysoko kvalitných kompozitných výrobkov počnúc návrhom, pokračujúc technickým spracovaním až po samotnú výrobu. Jednotlivé oddelenia spoločnosti zastúpené odborníkmi v danom obore zabezpečujú výrobu konštrukčných a vizuálnych komponentov pre široké spektrum aplikácií najmä v auto-moto a obrannom priemysle. Na zaistenie výsledku prvotriednej kvality a unikátnosti vyrábaných produktov spoločnosť navrhuje a vyrába svoje vlastné nástroje a prípravky.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4264624  Dátum zverejnenia: 17.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.