Obchodný zástupca pre Dermalogicu na Morave a Slovensku

Salon Professional, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi obchod? Zaujímate sa o kozmetiku a módu?

Hľadáme komunikatívneho človeka, ktorého by práca u nás bavila, s dobrými načúvacími a medziľudskými schopnosťami. Je schopný si zorganizovať prácu a vie si v prípade potreby poradiť.

Čo za prácu vás čaká a neminie?

  • Udržiavanie, starostlivosť a rozvíjanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi - osobné návštevy, telefonická a e-mailová komunikácia
  • Poskytovanie relevantných informácií o existujúcich ponukách produktov, nových produktoch, propagačných akciách a školeniach
  • Vyjednávanie o nových akvizíciách, vyhľadávanie informácií o vývoji trhu
  • Budovanie dobrého mena a imidžu značky, porozumenie zákazníkom
  • Riadenie zákazníckych objednávok

Ako by sme si predstavovali ideálneho kandidáta?

  • Niekto, kto už pracoval v maloobchodnom prostredí a má pozitívny vzťah ku kozmetickým značkám
  • Aktívny vodič - Česká republika a Slovensko
  • Niekto, kto ovláda MS Office
  • Požadujeme stredoškolské vzdelanie
  • Niekoho, kto vie dobre počúvať a komunikovať
  • Samostatnosť a schopnosť reprezentovať spoločnosť
  • Človeka, ktorý si dokáže sám organizovať svoj pracovný deň
  • Komunikatívnosť v AJ výhodou
  • NEHĽADÁME SUPERMANA ani WONDER WOMAN

Čo môžeme ponúknuť my?

  • Spoluprácu na IČO
  • Flexibilnú prácu
  • Firemné auto
  • Priateľskú atmosféru
  • Zaujímavú a rozmanitú prácu v beauty prostredí luxusných značiek, v ktorej uplatníte svoje zručnosti a znalosti
  • 4 týždne dovolenky
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Nákup produktov za zamestnanecké zľavy
  • Vzdelávací program spoločnosti Dermalogica
  • Teambuildingy

Pokiaľ máte o pozíciu záujem, neváhajte zaslať životopis a motivačný list. Spojíme sa s vami.