Obchodný zástupca

SALON - Kadernícke potreby (Peter Závacký)

Pražská 4, Žilinský kraj, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Považská Bystrica, okres Púchov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo vás čaká:

Starostlivosť o zákazníkov, vyhľadávanie nových zákazníkov
Prezentácia profesionálnej vlasovej kozmetiky
Organizácia odborných - technických školení a seminárov
Obchodný rozvoj vo zverenom regióne
Práca 8-10 hodín denne
Víkendy a štátne sviatky voľno

Ake zručnosti a znalosti by ste mali mať:

Predajné a komunikačné zručnosti
Eefektívne pracovné nasadenie, flexibilita, samostatnosť
Prax v oblasti priameho predaja kozmetiky výhodou
SŠ vzdelanie, vodičský preukaz skupiny B
Užívateľská znalosť PC

Bydlisko v blízkom okolí: Žilina, Martin a pod..

Ktoré schopnosti sú výhodou:
Výhodou je znalosť práce obchodného zástupcu z minulosti, alebo súčasnosti.

Čo môžeš očakávať:

Zaujímavá samostatná práca v perspektívnom obore s podporou zahraničné firmy
Úvodné zaškolenie a pravidelný tréning predajných schopností 2 týždne
Veľmi dobré platové ohodnotenie, živnosť
Služobné auto aj na súkromné účely, mobilný telefón, tablet

- auto
- mobilný telefón
- PHM
- používanie auta na súkromné účely
- používanie telefónu na súkromné účely

Výberové konanie formou osobného stretnutia Pražská 4, Košice.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

SALON - Len vo výnimočných kaderníckych salónoch. Firma založená pred 20 rokmi s bohatými skúsenosťami kaderníckom priemysle. Výhradné zastúpenie - predaj a servis strihacích strojčekov Moser, Wahl, Ermila, Kaderníckych nožníc zn.Solingen Dovo a Kasho, Výhradné zastúpenie profesionálnej vlasovej kozmetiky Sens.Us. Byť výnimočný, inovatívny, proaktívny čo dpkazujú aj posledné ocenenia: - Zlatý pohár na Interbeauty Praha 2016 za produkt Sens.Us -
profesionálna farba na vlasy a za inovatívne produkty, - Cena Modrá planéta na Interbeauty Bratislava 2015. Tak ako v 72 krajinách na svete, tak aj na Slovensku sme schopní spoluprácou s vami pozdvihnúť kadernícke umenie ešte na vyššiu úroveň. S podporou zahraničnej firmy.
ID: 2856865  Dátum zverejnenia: 6.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 2000