Manikérka

Salón Inka

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
600€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do svojho kolektívu zručnú a príjemnú Manikérku (Pedikérku) so skúsenosťami v ošetrovaní a starostlivosti o ruky a nohy, ich úpravou a modeláciou a s príjemným vystupovaním.
Náplň práce: klasická manikúra, japonská manikúra, mokrá manikúra, permanentné lakovanie, spevnenie nechtov gélom, modelovanie a predĺženie nechtov gélom, nechtový dizajn, nail art, práca s brúskou, poradenstvo...

Ponúkaný plat: základ + percentá z tržby
Práca v príjemnom a tichom prostredí, 10-ročná stála klientela, pracovné oblečenie, možnosť zdokonaľovania sa v obore, práca s kvalitnými svetovo uznávanými značkovými produktmi, nechtové štúdio vybavené modernou technológiou, práca vhodná aj pre absolventku,
Typ pracovného úväzku (dohodou): Pohyblivá pracovná doba, Čiastočný úväzok, Iná flexibilita, Brigády, Zastupovanie počas MD/RD , Práca na dohodu, pracovný pomer na dobu určitú, na živnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v obore manikérka (prax v obore pedikérka výhodou), práca s pokladňou, príjemné vystupovanie a odbornosť, poriadkumilovnosť, ochota učiť sa nové veci, komunikatívnosť, dochvíľnosť, spoľahlivosť, flexibilita, precíznosť, sebaistota, trpezlivosť, tvorivosť, samostatnosť, organizovanie a plánovanie práce.

„Salón Inka“ poskytuje služby v oblasti starostlivosti o ruky a nechty. Salón je jedinečné centrum krásy a oddychu pre Vaše telo a dušu. "Salón Inka" má dve prevádzky, ktoré sa nachádzajú jedna v centre mesta Piešťany a druhá na zdravotnom stredisku v Trakoviciach.
ID: 3482841  Dátum zverejnenia: 15.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600€