Amer Sports (www.amersports.com) je mezinárodní obchodní společnost zastoupená na všech významných trzích díky svým značkám Salomon, Wilson, Atomic, Suunto, Precor, Mavic & ArcTeryx. Vysoce kvalitní sportovní vybavení, oblečení a obuv zlepšují výkon, zvyšují sportovní vyžití a outdoorové aktivity. Portfolio skupiny vyvažuje široká škála podporovaných sportů a produktů a také působení na všech významných trzích. Akcie Amer Sports jsou uvedeny na burze NASDAQ OMX Helsinki (AMEAS).

Jste vášnivý milovník sportu a outdooru? Dokážete inspirovat naše klienty vašimi skvělými prodejními dovednostmi? A hledáte novou výzvu?
Pokud jste to Vy, přidejte se do týmu Salomon shop v našem obchodě na Fashion Arena Outlet Center Praha jako

Prodavač/ka MO prodejny SALOMON

Náplň práce:

  • realizace prodeje
  • pokladní operace
  • příjem zboží na sklad a jeho kontrola
  • doplňování zboží
  • spolupráce s ostatními MO prodejnami

Váš profil:

  • Praxe na obdobné pozici (ideálně v oblasti funkčního oblečení a obuvi)
  • SOU/SŠ vzdělání
  • Dobrá znalost AJ nebo NJ výhodou
  • Uživatelská znalost PC
  • Orientace v oblasti sportovního vybavení
  • Časová flexibilita
  • Vášeň pro sport

Požadujeme:

  • Dosažení výsledků a splnění očekávání zákazníků
  • Orientaci na zákazníka
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost týmové práce
  • Práce podle pokynů

Nabízíme:

  • práci v renomované zahraniční společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení, vč. zaměstnaneckých bonusů
  • příjemný dynamický kolektiv
  • odborné vzdělávání
  • termín nástupu ihned nebo dle dohody

V případě zájmu nás prosím kontaktujte online nebo prostřednictvím e-mailu na [email protected].

ID: 2483474  Dátum zverejnenia: 18.9.2017