Dojič / dojička

SALIX MORAVA a.s.

Místo práce
Vlkoš, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pracovních činností

- Ošetřování a dojení krav

Požadované znalosti a dovednosti v oblasti:

- zkušenosti v živočišné výrobě (není podmínkou)
- kladný vztah ke zvířatům
- řidičský průkaz skupiny "B" vítán
- místo je vhodné i pro absolventy, předchozí praxi nepožadujeme
- zájemce o práci zaškolíme
- nabízíme možnost kvalitního ubytování

Co nabízíme

Práci ve ve velké, úspěšné, stabilní a trvale se rozvíjející zemědělské společnosti, která respektuje své zaměstnance, nabízí jim možnost neustále seberealizace a podporuje je v jejich odborném i profesním růstu . Společnost poskytuje za kvalitně odvedenou práci nejen nadstandardní mzdu ale i řadu benefitů a motivačních programů.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 3407528  Dátum zverejnenia: 1.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 Kč/měsíc