Mechanik / opravár stavebných strojov - tunel Višňové

Salini Impregilo S.p.A., organizačná zložka

Miesto práce
Višňové pri Žiline, Žilina
Termín nástupu
ihneň
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava a údržba stavebných strojov
- zváračské práce - elektródou (ZE-1), CO2 (ZM-1), paličský preukaz (DG-2)

- zaujímavá práca pre konzorcium zahraničnej a slovenskej spoločnosti využívajúcej moderné technológie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Autoopravár, mechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Je nevyhnutné mať platné zváračské oprávnenia:
ZE-1, ZM-1, paličský preukaz (DG-2)
Prax v oblasti opráv stavebných strojov, praktické skúsenosti s hydraulickými mechanizmami
Očakávame: zodpovednosť, samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie

Salini Impregilo je priemyselná skupina špecializujúca sa na výstavbu veľkých, komplexných projektov dynamickej talianskej spoločnosti, ktorá je schopná súperiť s poprednými svetovými hráčmi. Prevádzku má vo viac ako 50 krajinách s viac ako 31.000 zamestnancami a obratom približne 4 miliardy € je Salini Impregilo globálnym hráčom v oblasti stavebníctva a popredný svetový dodávateľ infraštruktúry v segmente vody. Svoje aktivity zakladá na silnej vášni pre stavbu, ktorá sa odráža v jeho bohatstve medzinárodných projektov. Priehrady a vodné elektrárne, hydraulické práce, železnice a systémy metra, letiska a diaľnice, občianske a priemyselné stavby sú odvetvia, v ktorých skupina pôsobí už viac ako 100 rokov. Celá skupina sa zaviazala k prevádzke v súlade s ekologickými, etickými a profesionálnymi zásadami, ktoré sú v súlade s najprísnejšími medzinárodnými kritériami pre riadenie podnikov a pre občianstvo.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

P.O.BOX A52
010 01 Žilina
ID: 2762959   Dátum zverejnenia: 5.10.2017