Údržbár (údržba zariadení)

SALESIANER MIETTEX s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta 3943, Petržalka
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiac* výška základnej mzdy sa bude odvíjať od odbornosti a skúseností kandidáta *základná mzda + variabilná zložka (výkonnostné odmeny) * preplácanie nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu strojov a zariadení v práčovni
Vykonávanie preventívnej údržby výrobných a technologických zariadení
Účasť pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov
Asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení
Bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich hlásenie nadriadeným zamestnancom
Práca na 2 zmeny

Odmeny za vzdelanie v odbore odborné školenia a (§23) preplácané
zamestnávateľom
Práca v stabilnej medzinárodnej, dynamickej a expandujúcej spoločnosti
Adekvátne PLATOVÉ OHODNOTENIE

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti SALESIANER MIETTEX s.r.o.. Vzhľadom na množstvo uchádzačov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetkým veľa pracovných úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechanik, elektrikár, údržbár, technik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť, ostatné Vás naučíme
- platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti na
činnosť na elektrických zariadeniach §23
výhodou - nie podmienkou (bezodplatné
preškolenie)
- kuričský preukaz výhodou - nie podmienkou
- výborná fyzická kondícia
- organizačné schopnosti pri opravách a
údržbe
- zadefinovanie technických chýb a ich
odstraňovanie

outsourcingové služby v oblastiach:
servisný prenájom pracovného oblečenia
servisný prenájom hotelových, reštauračných a nemocničných textílií
servisný prenájom čistiacich rohoží
predaj reklamných rohoží
predaj a prenájom hygienických výrobkov pre sanitárne zariadenia

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4808511  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac