Pomocný pracovník údržby

SALESIANER MIETTEX s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta 3943, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiac* po skúšobnej dobe bude ku mzde priznaná pohyblivá zložka mzdy 100,- Eur v závislosti od dosahovania pracovných výsledkov za predchádzajúci kalendárny mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu strojov a zariadení v práčovni
Vykonávanie preventívnej údržby výrobných a technologických a elektronických zariadení
Účasť pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov
Asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení
Bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich hlásenie nadriadeným zamestnancom
Práca na 2 zmeny

Zodpovedajúce zaškolenie
Práca v stabilnej medzinárodnej, dynamickej a expandujúcej spoločnosti
Adekvátne platové ohodnetenie
Práca na TRVALÝ PRACOVNÝ POMER
Možnosť učiť sa cudzie jazyky (nemecký, anglický)
Rozšírenie vedomostí/školenia v odbore hradené zamestnávateľom

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti SALESIANER MIETTEX s.r.o.. Vzhľadom na množstvo uchádzačov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetkým veľa pracovných úspechov.

Informácie o spracúvaní osobných údajov pri výberovom procese nájdete na našej stránke https://www.salesianer.sk/ochrana-osobnych-udajov.html

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektromechanik, elektrikár, mechanik, technik, technológ, klampiar

Ostatné znalosti

Kuričský preukaz - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

niekoľkoročná skúsenosť v prevádzke
platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §22 alebo vyšší nutnosťou
kuričský preukaz výhodou
výborná fyzická kondícia
organizačné schopnosti pri opravách a údržbe
zadefinovanie technických chýb a ich odstraňovanie
zmysel pre improvizáciu
ochota pracovať nadčas, počas sviatkov a víkendov

outsourcingové služby v oblastiach:
servisný prenájom pracovného oblečenia
servisný prenájom hotelových, reštauračných a nemocničných textílií
servisný prenájom čistiacich rohoží
predaj reklamných rohoží
predaj a prenájom hygienických výrobkov pre sanitárne zariadenia

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4075503  Dátum zverejnenia: 8.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac