Údržbár (údržba elektrických zariadení)

SALESIANER MIETTEX s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta 3943, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Ponúkaná mzda (brutto) 1500 € + výkonnostné odmeny + príplatky podľa Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu strojov a zariadení v práčovni
Vykonávanie preventívnej údržby výrobných a technologických zariadení
Účasť pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov
Asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení
Bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich hlásenie nadriadeným zamestnancom
Práca na 2 zmeny

Zodpovedajúce zaškolenie
Práca v stabilnej medzinárodnej, dynamickej a expandujúcej spoločnosti
Adekvátne PLATOVÉ OHODNOTENIE
Práca na TRVALÝ PRACOVNÝ POMER

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti SALESIANER MIETTEX s.r.o.. Vzhľadom na množstvo uchádzačov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetkým veľa pracovných úspechov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechatronik, elektromechanik,

Vodičský preukaz

B

niekoľkoročná skúsenosť v prevádzke
platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §23 nutnosťou
kuričský preukaz výhodou
organizačné schopnosti pri opravách a údržbe
zadefinovanie technických chýb a ich odstraňovanie
zmysel pre improvizáciu
ochota pracovať nadčas, počas sviatkov a víkendov

outsourcingové služby v oblastiach:
servisný prenájom pracovného oblečenia
servisný prenájom hotelových, reštauračných a nemocničných textílií
servisný prenájom čistiacich rohoží
predaj reklamných rohoží
predaj a prenájom hygienických výrobkov pre sanitárne zariadenia

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Panónska cesta 3943
851 04 Bratislava 5

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Mešťan Chovancová
Tel.: +421948783980
E-mail: poslať životopis
ID: 3822576  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaná mzda (brutto) 1500 € + výkonnostné odmeny + príplatky podľa Zákonníka práce