Vedúci zmeny

SALESIANER MIETTEX s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta 3943, 851 04 Petržalka
Termín nástupu
01.11.2019, dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Efektívna koordinácia pracích procesov a zamestnancov.
Rozdeľovanie a riadenie zamestnancov pri jednotlivých strojoch.
Školenie nových zamestnancov.
Denný report pracovných výsledkov a permanentná komunikácia s vedúcou prevádzky.
Denná komunikácia so zákazníckym centrom, skladom, oddelením HR a administratívou.
Zabezpečenie výrobných a pomocných zložiek potrebných k produkcii.
Zabezpečenie integrácie nových zákazníkov a služieb v prevádzke (s pomocou zákazníckeho centra a vedenia spoločnosti).
Aktívna spolupráca pre úspešnú prípravu dodávky a dokončenie zákazníkov.
Práca na plný úväzok a 2 zmeny.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Ponúkaná mzda (brutto) 1200,- EUR + variabilné prémie do 600 € podľa splnených noriem

Práca v novej a najmodernejšej prevádzke priemyselnej práčovne v regióne.
Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s možnosťou dlhodobého zamestnania.
Možnosť ďalšieho profesného rastu.
Výkonnostné odmeny.
Spoločné akcie firmy (Family Day, Teambuilding).
Technické pomôcky.
Pitný režim.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti SALESIANER MIETTEX s.r.o.. Vzhľadom na množstvo záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov . Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetkým veľa pracovných úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Skúsenosti s vedením kolektívu je podmienkou.
Asertívne správanie.
Aktívny prístup k plneniu svojich úloh.
Znalosti nemeckého jazyka výhodou.

outsourcingové služby v oblastiach:
servisný prenájom pracovného oblečenia
servisný prenájom hotelových, reštauračných a nemocničných textílií
servisný prenájom čistiacich rohoží
predaj reklamných rohoží
predaj a prenájom hygienických výrobkov pre sanitárne zariadenia

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Panónska cesta 3943
851 04 Bratislava 5

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Mešťan Chovancová
Tel.: +421948783980
E-mail: poslať životopis
ID: 3806183   Dátum zverejnenia: 8.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Ponúkaná mzda (brutto) 1200,- EUR + variabilné prémie do 600 € podľa splnených noriem