Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič sk. E - zásobovanie hotelov v Rakúsku

SALESIANER MIETTEX s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 560 - 1 950 EUR/mesiac*Základná mzda vrátane základnej zložky mzdy a odmien. + ďalšie odmeny /mesiac, diéty + odmeny za preukaz sk. E - aktívne ťahanie prívesu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz tovaru na 7,5 t a 12 t vozidle, ťahanie prívesu
- dodávka textílií pre hotelové zariadenia v Rakúsku (len Viedeň), pravidelná denná preprava max.do 14:30
- manipulácia s prepravnými vozíkmi vrátane nakladania a vykladania z vozidla
- pracovný čas: PO-PIA za prípadné soboty a sviatky odmena
- každý pracovný deň začína a končí v Bratislave
- zahraničné diéty

- dlhodobé zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so 100 ročnou tradíciou
- práca v novej a najmodernejšej prevádzke priemyselnej práčovne v regióne, v nových priestoroch
- práca na TRVALÝ PRACOVNÝ POMER
- možnosť ďalšieho profesného rastu
- pravidelná pracovná doba
- možnosť pracovať nadčas
- diéty
- pridelené vozidlo
- školenia
- firemné akcie

Svoj životopis zasielajte e-mailom. Podľa zákona č.122/2013 Z.z. v životopise uveďte Váš súhlas so spracovaním vašich osobných údajov.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti SALESIANER MIETTEX s.r.o.. Vzhľadom na množstvo uchádzačov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov . Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetkým veľa pracovných úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Ukrajinský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- miesto nástupu na výkon práce každý deň - prevádzka Bratislava
- vodiči skupiny C, E
- cudzí jazyk výhodou, nie je však podmienkou
- príjemné vystupovanie
- fyzická zdatnosť

outsourcingové služby v oblastiach:
servisný prenájom pracovného oblečenia
servisný prenájom hotelových, reštauračných a nemocničných textílií
servisný prenájom čistiacich rohoží
predaj reklamných rohoží
predaj a prenájom hygienických výrobkov pre sanitárne zariadenia

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3716685  Dátum zverejnenia: 2.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 560 EUR/mesiac